В Міській художній галереї відбулось відкриття виставки та нагородження переможців 24-го Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Великоднє  сяйво»., Конкурс проходить в Одесі вже більш ніж 20 років, за ініціативи Одеської обласної ради миру та Одеської єпархії, у рамках заходу «Великодні зустрічі».

Великдень — одне з найсвітліших християнських свят. Не дарма свято Пасхи називають Світлим, в цей день має бути світлим все — і бажання, і помисли, і справи. Тож не дивно, що маленькі художники з різних країн щороку з ентузіазмом та натхненням створюють роботи на великодню тематику — малюнки, фігурки ангелів, майстерно розписані пасхальні яйця, квіллінг, оригамі, обрядові весняні та великодні ляльки;  вишивки, композиції з різних матеріалів, розписані тканини, гобелени, ікони і вітражі увійшли в експозицію виставки, усі роботи просякнуті світлом і дитячою щирістю.

 ігуменя Серафима, настоятельниця Михайлівського жіночого монастиря

Надія Фомічьова, директор галереї

 багато учасників починають свій професійний шлях. Одна дівчинка вже проілюструвала книжку з віршами та казками

До експозиції, за традицією, відібрано 300 робіт дітей з України, Франції, Італії, Польщі. Вік учасників 6-16 років.

Журі були визначені кращі твори у трьох номінаціях — живопис, графіка, прикладне мистецтво.

Галина Лекарева-Нікітіна, голова журі

Саме з наймолодших учасників конкурсу і почалось нагородження. Дітки отримали дипломи та матеріали для малювання. Для гостей та учасників виставки виступили юні бандуристки, вихованки школи ім. Столярського

 

 

 

 

 

 

Комментарии закрыты