Український народ повинен з’ясувати, наскільки ефективна державна влада

Головною, але не єдиною причиною такого ганебного стану людей в Україні є неефективна модель державної влади, яка не забезпечує необхідний розвиток країни, не створює для українського народу належні умови для процвітання і високого добробуту, а також тотальна корупція. Про це в своєму блозі на «Обозреватель» заявив глава Державної фіскальної служби Роман Насіров.

Макрон запропонував створити європейське агентство з кібербезпеки

Президент Франції Еммануель Макрон запропонував створити європейське агентство з безпеки країн співтовариства, яке допоможе їм забезпечити захист виборчого процесу від кібератак і маніпуляцій.

Клінтон відмовилась від участі у виборах президента

Колишній держсекретар США Гілларі Клінтон відмовилася від участі у виборах президента США у 2020 році. Про це Клінтон заявила в інтерв’ю телеканалу News 12. Вона також зазначила, що стурбована станом справ у країні і ніколи в житті ще не бачила настільки сильного поділу в суспільстві.

В США повідомили про розслідування кампанії президента Трампа

Голова Судового комітету Палати представників США Джеррі Надлер оголосив про масштабне розслідування кампанії президента Дональда Трампа, його бізнесу, роботи під час перехідного періоду та діяльності його адміністрації. Про це повідомляє CNN. Судовий комітет уже направив лист 81 особі і відомствам, зокрема Білого дому, Міністерству юстиції, чиновникам, працівникам Trump Organization і синам Трампа, ознаменувавши початок великого розслідування.

В Іспанії палають масштабні лісові пожежі

4 березня на півночі Піренейського півострова в Іспанії спалахнуло близько ста лісових пожеж. Про це повідомляє The Local. Зазначається, що пожежі виникли через сильні вітри і засуху. Вогонь намагаються загасити військові пожежні. Їм вдалося взяти під контроль близько 90% вогнищ загоряння на півночі країни.

Перехід на літній та зимовий час у Євросоюзі має бути скасований

Комітет із транспорту та туризму Європейського парламенту схвалив проект про скасування переходу на літній та зимовий час у Євросоюзі. Про це повідомляється на сайті Європарламенту. За таке рішення віддали голоси 23 депутати, 11 проголосували проти. Тепер за це питання мають проголосувати Європарламент та країни-члени ЄС.

Виставка про Політику реформ в Китаї відкрилась в ОНМУ

У холі Одеського національного морського університету відбулось урочисте відкриття фотовиставки, яка присвячена 40-річчю проведення Політики реформ та відкритості Китаю. Морський університет співпрацює з декількома вишами Китайської народної республіки. На його базі діє центр досліджень Китаю. Саме в рамках роботи цього центру спільно з Генеральним консульством КНР в Одесі і була відкрита виставка.

Комментарии закрыты