В офісі одеського відділення національної спілки журналістів України відбулась зустріч з чемпіоном України з настільного хокею, одним із провідних спортивних оглядачів країни, актором київського театру «Чорний квадрат» Михайлом Співаковським. Як він поєднує захоплення театром та спортивну журналістику? Чи допомагає одне одному, чи навпаки заважає? Як проходило становлення кореспондента столичних видань? На ці та інші питання  Михайло розповів нашим колегам.
Михайло Співаковський — наш земляк, але вже більш ніж 13 років успішно працює в Києві оглядачем друкованого видання «Спорт-експрес в Україні». Також він грає в столичному театрі «Чорний квадрат», який до речі зараз гастролює в Одесі. І розвиває в нашій країні такий вид спорту, як настольний хокей. А починав він робити перші журналістські кроки в Одесі, в газеті «Порто-Франко».

 Олександр Галяс, заст. редактора газети «Порто-Франко»

 Миша Спиваковский пришел в газету ПФ лет 15 назад. Мальчик оказался грамотний, умний и очень усидчевий. У нас не долго. Потом ушел в спортивную журналистику и теперь ведущий спортивній обозреватель. Орігінален тем, что еще и ведущий артист популярного театра Черній квадрат

 Юрій Работін, голова од. обл. організації НСЖУ

сегодня Михаил пришел с творческим визитом к нам. Мне очень приятно, что 20 лет назад Михаил біл в сборной журналистов СНГ и сборной Украині. Ми соревновались с 90-х годов. На первенство СНГпо мини футболу по большому футболу. Играли в Сочи. Даргомісе. Єто біло давно, но єто правда.

На зустрічі з  зацікавленими одеситами, колегами, друзями Михайло Співаковський розповів, що пішов саме в спортивну журналістику від нереалізованих планів стати славетним футболістом. Щоб бути ближче до спорту, він вирішив про нього писати.

Михайло Співаковський, журналіст, актор

 я еще дитя сов союза. Тогда футбол біл в лучшем состоянии, чем сейчас. Когда я понял, что не стану великим футболистом, появилась мечта біть журналистом, которій освенщает футбольніе и спортивніе собития в целом.:

В столичному житті Михайла нещодавно з’явилось серьозне захоплення театром, коріння якого також родом з Одеси.

Михайло Співаковський, журналіст, актор

я в Одессе состоял в театре юного актера при филармонии. Большое спасибо Сафири-душе коллектива и тем режиссерам, которіе вели. Жуков, тубин- Єто біл замечательній мастер балета.

Київський театр «Чорний квадрат» — частий гість в Одесі. Він славиться тим, що актори самі для себе пишуть ролі, а також самі ставлять вистави.

 Михайло Співаковський, журналіст, актор

 мивсе играем самих себя в предлагаем обстоятельствах. Где-то виглядим глупее, если єто комичексий жанр.хочестя аплодисментов. В идеале хочется біть обоятельнім насколько есть в жизни, но єто с трудом получается. Єто то, что нас отделяет от великих актеров, какими мі хотим стать.

Крім того, Михайло Співаковський –чемпіон України з настольного хокею. Він розвиває цей вид спорту, який колись був дитячою грою. Михайло впевнений,  що кожний, хто навіть немає відмінних фізичних даних ( дівчатка, діти, пенсіонери), може перемогти., може досягнути успіху.

Комментарии закрыты