1 серпня в одеському нічному клубі Red Line пройшло трете в історії шоу «Ліга жіночого боксу». У рингу зустрілися дві команди: «Українські левиці» і збірна Румунії. Традиційно участь у боксерському шоу беруть найкращі, найсильніші та найбільш титуловані спортсменки Національної збірної України . За підтримки президента Одеської обласної федерації бокса, Халіда Мусаєва на вболівальників чекали потужне боксерське шоу та традиційно яскраві і безкомпромісні поєдинки. За його словами цей вид спорту на сьогоднішній день має розвиватися у різноманітних напрямках, в тому числі мова йде і про жіночий бокс. Хвилювання, важка підготовка і перші емоції після бою, про все це — далі в сюжеті.

 Спортивне шоу «Ліга жіночого боксу» за участю жіночих збірних з боксу України і Румунії відбулося 1 серпня в одеському нічному клубі Red Line. Участь в змаганнях взяли багаторазові чемпіонки і призерки чемпіонатів Європи та учасниця Олімпійських ігор. За підтримки президента Одеської обласної федерації боксу, Халіда Мусаєва на вболівальників чекали потужне боксерське шоу та традиційно яскраві та безкомпромісні поєдинки.

 Халід Мусаєв, президент Федерації боксу Одеської області

 

Сегодня первый проводится в Одессе женский бокс, который мы все рады. Я надеюсь что после этого турнира многие женщины и девочки и мальчики будут больше увлекаться боксом, потому что это для Одессы очень важно. Я сегодня рад на этом турнире присутствовать как президент федерации бокса я очень рад. И всем желаю только победы и прекрасно показали сегодняшние бои. Все мы будем болеть за всех, за всех одинаково

 Ці змагання лише перший етап підготовки дівчат до чемпіонату Європи. Далі з 8 серпня «Українських левиць» чекає олімпійська база в Кончі-Заспі, де буде проходити заключний етап. Там спортсменки відпрацьовуватимуть техніко-тактичну підготовку перед чемпіонатом в Мадриді. За словами тренера Володимира Гордієнка, дисципліна і повага до суперника, це головне чому він завжди вчить своїх учениць.

Сергій Гордієнко, тренер

 

» Они пришли в мужской вид спорта, они сами понимают что это такое, многие уже испытали это на себе и в бою и на тренировках, на тренировках даже бывает тяжелее чем в бою поэтому морально они уже готовы. А что касается работы с женщинами боксерами, то есть свои пюсы, а есть свои минусы, также не просто работать как и с мужчинами, поэтому что ж делать они выбрали такой путь. И мы помогаем дойти к целям, которые они поставили это олимпийское золото»

 «Ліга Жіночого Боксу» — це перший спортивний проект, якому на сьогоднішній день не має аналогів в усьому світі. Поєднання спортивного духу з яскравими боксерськими шоу та найвідомішими представниками шоу-бізнесу роблять його дійсно захоплюючим і унікальним. Хедлайнерами вечора став сучасний український музичний гурт, яскрава та запальна група «DILEMMA»

 Олександр Гордієнко, представник Федерації боксу Одеської області

 

«Однозначно я просто знаю, что наши девочки характером намного сильнее порой чем какие-то мужчины бывают. Бои будут захватывающие, не хочу говорить может даже где-то ожесточенные. Наши девочки покажут высокий класс, уровень у них высокий однозначно я глубоко уверен, что победа будет за нами»

 Без витривалості в даному виді спорту обійтися неможливо, тренування вимагають величезної віддачі спортсмена. Вистояти всі раунди при високому рівні навантаження без попередньої підготовки неможливо, тому боксер завжди повинен знаходитися в тонусі. Наші «Українські левиці» були на сборах загальної фізичної та спеціальної фізичної підготовки, щоб бути готовими до будь-якого суперника і саме ця кропітка робота и жага до успіху допомогли їм здобути перемогу

Сніжана Холодкова, член команди «Українські левиці»

 

«Ну во-первых от победы всегда радость, вот, что-то я не доработала, что-то не смогла сделать, выходя с боя анализирую над чем сразу работать надо, вот а конечно очень классная публика в Одессе и эмоции переполняют  Я не могу никакого соперника назвать слабым, потому что в боксе можно случайно попасть на удар встречный или какой-то который ты не увидел и можно оказаться на полу ринга будь ты мастером спорта заслуженным или просто новичком, поэтому слабых соперников не бывает»

Тетяна Коб, член команди «Українські левиці»  

 

«Звичайно суперниця не на міровому уровні як бі, але як вчив тренер слабкий суперник, чи тяжкіший ти маєш поважати його так що я старалася достойно виграти бій»

Федерація боксу під головуванням нового президента Халіда Мусаєва,  активно працює для того, щоб долучати молодь до спорту й зводити її на чемпіонські п’єдестали. Одещина пишається і своїми чемпіонами, і тим, що гідно зустріла спортсменів з різних куточків України і інших країн.

 Олександр Гордієнко, представник Федерації боксу Одеської області

 

«Я вам хочу сказать, что на сегодняшний день бокс, уже неоднократно говорил, живет новой жизнью, новым дыханием, веяньем, у нас все проходит с нашей поддержкой нашего президента федерации бокса Одесской области Халида Мусаева, это человек, который полностью весь отдается своему делу. Мы проводим турниры на высочайшем уровне и вот как только мы узнали, что такое мероприятие планируется проводится в Одессе, наш президент сказал что мы должны однозначно поддержать это мероприятие, включится на сто процентов и вывести его на высочайший уровень, который проходит в нашем прекрасном городе» 

«Українські Левиці» до свого активу записали вже третю перемогу у спортивному шоу «Ліга жіночого боксу». Із рахунком 3:1  вони виявились сильнішими за збірну Румунії.  Надалі їх чекає 22 серпня чемпіонат Європи у Мадриді.

 

Комментарии закрыты