В Одеській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, спорту, культури та туризму. Члени комісії обговорили проекти рішень, підготовлені виконавчим комітетом і пропоновані до внесення на сесію міської ради. На засіданні підіймалося і питання присвоєння Старопортофранківському скверу найменування «Регенсбург».

На засіданні постійної комісії з питань освіти, спорту, культури та туризму в мерії говорили про  забезпечення житлом дітей-сиріт, які знаходяться на квартирному обліку у райадміністрації через закупівлю житла, та проведення ремонтних робіт у квартирах та домах, що є у власності у дітей, позбавлених батьківської опіки, дитячих будинках сімейного типу та соціальних гуртожитках. Програмою бюджетного розвиту було реалізовано 1млн. 170 тис.

Ірина Дамаскіна, начальник служби у справах дітей ОМР

Данной комиссией, в состав которой депутатский корпус, представители профильных департаментов и служб были совершены объезды, около 42 объектов было обследовано по вопросам именно проведения капитального ремонта. Были определены на заседании комиссии 9, где необходимо было проводить капитальный ремонт».

Цього року департамент культури з бюджету розвитку отримав більше 4 млн. гривень, з яких 600 тисяч будуть направлені на закупівлю музичних інструментів для музикантів театру духової музики. Окрім цього близько двохсот тисяч гривень закладені на поповнення бібліотечного фонду. Також з бюджету розвитку заплановані ремонти в чотирьох музичних школах, а саме в 1, 7, 5 музичні школи та 2 школа мистецтв.

Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму ОМР

«Также хочу сказать, что у нас еще есть целый ряд объектов, которые ожидают капитального строительства, надеемся, что у них тоже будут средства от департамента заложены, как например в этом году было приобретена впервые за много лет специальная квартира, по решению мера, для музея. И  там, в этом году, по решению капитального строительства там проводятся ремонтные работы и мы надеемся, что уже в 2018 году мы всех сможем пригласить на открытие«.

Також обговорювалось питання пожежної безпеки в навчальних закладах. Так Департаментом освіти було закладено 27 мільйонів гривень, які будуть направлені в школи на ліквідацію порушень. 4.5 млн. гривень з них увійшли до бюджету розвитку та йдуть на установку пожежної сигналізації.

 

 

Комментарии закрыты