З моменту обрання Халіда Мусаєва президентом федрації боксу Одеської області, цей вид спорту і сама федерація отримали значний імпульс для розвитку. У різноманітних напрямках. В тому числі мова йде про жіночий бокс. За підтримки президента федерації Халіда Мусаєва в нашому місті проходить турнір із жіночого боксу.  «Українські Левиці» та команда Румунії, 1 серпня ці дві збірні зустрічаються на рингу в дружньому поєдинку. Наскільки складною була підготовка і який настрій перед боєм у представників обох команд, дізнавалася наша знімальна група.

Жіночий бокс з’явився вперше на Олімпійських іграх на демонстраційному бою в 1904 році. Однак протягом XX століття цей вид спорту був заборонений у багатьох країнах. Зараз він активно розвивається і вважається одним з найпопулярніших серед єдиноборств. Одеса теж не стала винятком. Завдяки Президенту федерації боксу Одеської області Халіду Мусаєву, цей вид єдиноборств активно розвивається у всіх напрямках, особливу увагу він приділяє жіночому боксу. 31 липня в клубі RED LINE пройшла прес-конференція приурочена до жіночого турніру з боксу. «Українські Левиці» та команда Румунії — саме ці дві збірні зустрічаються на рингу в дружньому поєдинку.

 Володимир Богатиренко, Президент ліги жіночого боксу

 

«Девочки у нас очень высокого уровня, дело все в том, что Демьяненко 48 килограмм это вторая на Европе до 22 лет, Коб Татьяна это пятое место на олимпийских играх и чемпионка Европы. Так что команды очень серьезные, поэтому в некоторых весахбудут очень серьезные бои» 

Формування особистості і характеру в боксі це один з основних факторів, заради яких займатися боксом просто необхідно. Бокс загартовує силу волі, вчить долати слабкість, і як наслідок — сприяє становленню міцного духу. Постійні тренування витримає  не кожна, і більшість дівчат навіть року не проведуть в секції. Інші ж, протримавшись рік, взявши участь в спарингах і змаганнях, так би мовити «вдихнувши» боксерський дух, назавжди зріднилися зі своїм залом. Такі спортсменки вже навряд чи залишать секцію навіть в разі поразок.

Тетяна Коб, боксерка 

Юлія Дем’яненко, боксерка 

 

«Перед каждим боєм ти звичайно хвилюєшся неважно який суперник перед тобою сильний чи слабкий, але ти настраиваешь себе як би на победу, показати гарний бокс і шоб це спободалось звичайно іншим.

Да конечно переживаю без этого никак, потому что все может случится, вот ты переживаешь за это, как хорошо выступить, красиво отбоксировать, чтобы понравилось, не просто так драка какая-то, а красиво показать технично показать»

Турнір проходить в Одесі вперше. Однак таку нову традицію, Президент обласної федерації боксу Халід Мусаєв продовжить обов’язково, кажуть організатори. Дізнатись більше про прославлений жіночий бокс та підтримати українських спортсменок — саме у цьому напрямку повинна розвиватися федерація сьогодні, на думку Халіда Мусаєва.

 Ірина Підкамінна, прес-секретар федерації боксу Одеської області

 

«Сам Президент федерации уже пожелал девочкам удачи, со всеми знаком лично, вот и завтра его ждем на боях. Вот собственно говоря у нас уже за небольшой его президентский срок скажем так, он уже показал себя как не только любитель бокса, а тот человек который готов ради него делать очень много, как в Одесской области так и во всей Украине»

Підготовка до турнірів завжди проходить дуже складно, зізнаються спортсменки. Протягом декількох тижнів вони перебували на зборах в Тисовці. Тренування проходили три рази на день. У комплекс входила загальна фізична підготовка, спаринги і тренувальні бої.

 Тетяна Коб, боксерка 

Юлія Дем’яненко, боксерка 

 

«звичайно команда Румунії приїхала не слабка і в нас команда дуже сильна ми як би готовилися ну нехай переможе найсильніший.

Да, я желаю удачи каждому, чтобы победил сильнейший вот,ну хорошая команда, хорашая есть за что побороться, а не так просто, хорошая.

Як кажуть в спорті потрібно поважати суперника чи слабкій він чи сильний, поважаєшь і тоді вже показуєшь гарний бій»

Суперник «Українським Левицям» попався не слабкий. Команда з Румунії технічно оснащена і знає свою справу.

 Мікаеля Лакатус, боксерка (збірна Румунії)

 

«I chose box twenty five years ago and its part of my life/ So my family? all my family seen box. Now I have two kids, one girl and one boy and my world its around a boxing. So I grow up in this sport and I want to die in this sport» 

«Я обрала бокс двадцять п’ять років назад и це вже частина мого життя. Вся моя сім’я дивиться бокс. Зараз в мене є двоє дітей дівчина і хлопець і  мій світ  навколо боксу. Я виросла в цьому спорті і я хочу померти в цьому спорті»

Усього в поєдинках візьмуть участь шість пар з команд «Українськи левиці» та збірної Румунії. Бої обіцяють бути захоплюючими.

 

 

 

Комментарии закрыты