З початку 2017 року Одеська область демонструє суттєве зростання показників реального сектору економіки у порівнянні з таким самим періодом 2016 року. Обсяг промислового виробництва зріс на 8,7%, обсяг вантажних перевезень – на 14,3%, обсяг виконаних будівельних робіт – на 70%. Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Степанов під час презентації свого звіту «100 днів діяльності на посаді», що відбулася 25 квітня у Одесі. «Так само позитивну динаміку ми маємо і в частині виконання бюджету Одеської області у першому кварталі цього року. Зокрема, зведений бюджет перевиконано на 16,9%», — зазначив Степанов. Серед важливих для економіки області подій голова облдержадміністрації також відзначив відновлення роботи Одеського припортового заводу та забезпечення 30 підприємств області державними замовленнями від ДК «Укроборонпром» обсягом на 140 млн.грн. Торкнувшись теми залучення інвестицій, Степанов зазначив, що на сьогодні розпочато переговори із зарубіжними інвесторами по реалізації 8 інвестиційних проектів вартістю $200 млн. доларів у галузях сонячної енергетики, сільського господарства та інфраструктури. За словами голови Одеської ОДА, особливою гордістю для регіону за підсумками перших місяців 2017 року є значне зростання надходжень митних платежів: за перший квартал вони склали 4,8 млрд грн., що на 33% більше плану і на 58% більше, ніж за перший квартал минулого року. Перевиконання плану митницею дало можливість спрямувати значні кошти на ремонт та будівництво доріг в області. Розпочато роботи з відновлення дороги Спаське-Вилково, капітальний ремонт траси Київ-Одеса на Червонознаменському підйомі, будівництво об’їзної дороги в районі Паланки. На трасі Одеса-Рені активно продовжуються роботи.

Максим СТЕПАНОВ, голова Одеської обласної держадміністрації
Завершуються роботи на 5 ділянках траси Одеса-Рені загальною протяжністю 25км. Хочу наголосити, що за весь 2016 рік відремонтовано цієї траси 56км, за весь рік. А сьогодні в нас 25 квітня і ми вже зробили 25км. Тому я впевнений, що до кінця року ми збудуємо дорогу Одеса-Рені. Ми не будимо повертатися до будівництва цієї дороги в майбутньому. 

Під час презентації свого звіту «100 днів діяльності на посаді» Степанов назвав ключовими пріоритетами своєї діяльності забезпечення гідної якості життя громадян, що передбачає вирішення проблем безпеки, медицини, соціального захисту, освіти. «Одеська область в повному обсязі приєдналася до урядової програми «Доступні ліки», — підкреслив Степанов. Станом на 23 квітня ліки можна отримати у 130 аптеках області та міста Одеси; розроблено програму надання безоплатної медичної допомоги хворим при гострому коронарному синдромі, яка стартує у першій половині травня. Окрім того, голова Одеської ОДА зазначив, що в області стабілізовано ситуацію з оформленням субсидій — ліквідовано тримісячне відставання у нарахуванні та призначенні субсидій, оброблено понад 15 тисяч справ. Також у порівнянні з минулим роком були майже в 2 рази збільшені обсяги виділення земельних ділянок учасникам АТО. Степанов торкнувся і питання освіти, розповівши про вже діючий проект безкоштовних онлайн курсів до ЗНО, відкритий для всіх без винятку випускників 700 шкіл Одещини. Окремо Степанов звернув увагу на вирішення питання безпеки у області: 27,3 млн грн будуть виділені з обласного бюджету на придбання 77 спеціалізованих авто для груп швидкого реагування Національної поліції в районах, і до кінця літа автомобілі будуть передані поліцейським групам. Голова Одеської ОДА зазначив, що однією з головних проблем, з якою він зіштовхнувся, прийшовши на посаду, була управлінська криза: перші 100 днів фактично доводилося працювати самотужки, без заступників. Але сьогодні вже визначені 4 заступники. Також завершується процес формування керівництва районних державних адміністрацій: з 26 районів працюють 12 голів РДА, у 12 районах вже проведено конкурси та визначені переможці. Одним з основних своїх надбань минулих 100 днів на посаді Степанов назвав підготовку до медичної реформи в області.

Максим СТЕПАНОВ, голова Одеської обласної держадміністрації
Можу сказати вже, що остаточно ми визначились і бачимо створення 9 госпітальних округів в цілому по Одеській області. Взагалі ця робота, яку ми зробили по формуванню госпітальних округів, велика. Ми проаналізували безліч інформації , починаючи з стану і статистики медичних закладів в області і закінчуючи міграцією пацієнтів. Чи задоволений я повністю тим, що зроблено за 100 днів? Мабуть, ні. Чи очікував я опинитися в такому хаосі? Ні. Чи отримую я задоволення від того, що я роблю? Отримую.

Комментарии закрыты