Амбулаторно і стаціонарно з 2015 року в Одеській міській лікарні №8, де відкрите відділення реабілітації і відновлювальної терапії, пролікувалися 1862 хворих. Щороку депутатський корпус і міська програма «Здоров’я» виділяють кошти на придбання нового обладнання для лікарні. І 24 січня депутат міськради Дмитро Танцюра відвідав реабілітаційне відділення, не перевірити, як він сказав, а «подивитись, як це обладнання працює».

Модуль навчання ходьбі, обладнання для розробки рук — для реабілітації постопераційної, посттравматичної, після інсульту, все це закуплено в 2018 році. Є в відділенні також апарат пресотерапії для зняття набряків, лікування лімфостазу; апарат високочастотної терапії «Ундатерм» — для реабілітації хворих після травми, з хронічними захворюваннями сполучної тканини, кісткової системи та інших і інше сучасне обладнання українське та іноземне.

Хворі проходять в поліклініках за місцем проживання відбіркову комісію і потрапляють в лікарню на реабілітацію, амбулаторно чи стаціонарно. Це інваліди різних груп, маломобільні верстви населення, які не беруть інвалідність, та учасники АТО. Усі процедури для них безкоштовні. І харчування, як і в інших міських лікарнях, теж безкоштовне та триразове. Медикаменти безкоштовні або частково безкоштовні — в залежності від наявних у хворого пільг.

Марія БОБКОВА, головний лікар МКЛ №8
А сегодня, когда у нас есть круглосуточное лечение, питание, возможность оказывать реабилитационное лечение — это большой шаг вперед. Особенно с учетом того, что санаторно-курортная база, к сожалению, потеряна. Нам нужно 2 небольших бассейна для того, чтобы люди с протезированными суставами, спинальники могли получать там реабилитацию. Гидротерапия очень важна во всех реабилитационных мероприятиях. 

Дмитро ТАНЦЮРА, депутат Одеської міської ради
Мы сегодня с вами увидели чудесный аппарат, который дает возможность людям, которым даже отказывают в Израиле в восстановлении, — помогать встать с инвалидной коляски. Финансирование центра осуществляется из разных источников и из разных программ. И средства бюджета, и спонсорство, и депутатские фонды. К моей радости, это не только депутаты от «Доверяй делам», а и представители других партий. Это — для всех одесситов.

Нові палати, дороге медичне обладнання і капітальний ремонт. Відділення реабілітації і відновлювальної терапії на базі міської лікарні №8 допомагає в Одесі хворим відновлюватися і просто жити. А підчас візиту депутата Одеської міської ради Дмитра Танцюри в лікарню були обговорені питання подальшого розвитку міської програми, спрямованої на підтримку одеситів з інвалідністю.

Комментарии закрыты