У цьому році на День міста в Одесі зустрінуть 3-мільйонного туриста.   Про це на апаратній нараді, 27 серпня,  розповіла директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова.  Також вона повідомила, що свій День народження наше місто святкуватиме з 30 серпня по 5 вересня.  В Одесу з цієї нагоди приїдуть глави дипломатичних місій близько 50 країн, акредитованих в Україні

Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму ОМР

В нинішньому році на святкування дня міста до Одеси завітають голови дипломатичних міст акредитованих в Україні . на сьогоднішній день свою участь підтвердили представники 32 країн. Загалом очікується гостей  майже з 50-ти країн світу , a також ми очікуємо на зустріч 3 млн туриста , який приїде до нашого міста . Одеса — це мультинаціональне місто і глави ООН, які очолюють програму інтркультурні міста, нам присвоїли звання — інтеркультурна гавань.

 День міста в Одесі відбудеться в форматі Мультижанрового фестивалю з поділом центральної частини міста на тематичні зони.  /видео- аппаратка- день города 2/  Даний формат полегшить навігацію і зробить святкування більш насиченим.  Заплановано велику кількість заходів на самих різних локаціях.  Щодня жителі і гості міста зможуть відвідувати концерти, виставки, фестиваль вуличних театрів і кінопокази на честь свята. Наймасштабнішою і видовищною подією Дня міста в Одесі обіцяє стати гала-концерт на Потьомкінських сходах 2 вересня о 19.00, де виступлять Валентин Куба, Настя Каменських, Макс Барських та гурт «Бумбокс».  Після закінчення концерту одеситів чекає грандіозне феєрверк-шоу. 

Комментарии закрыты