Кількість дітей, які поступають у школи та дитячі садки Одеси щороку зростає.  Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Олена Буйневич. За її словами, в минулому році в школи і садки були прийняті 124 тисячі 912 дітей, а в позаминулому — 121 тисячу 247 дітей.  Цього року вступили в навчальні установи  більше ніж 131 тисяча дітей. Також зростає кількість дітей в інклюзивних класах.  Якщо в минулому році їх було 33, де навчалося 69 дітей с особливими потребами, то в 2018 році відкрито 63 класи, в яких будуть здобувати освіту 111 таких дітей. Окрім того, в 12 дитсадках з нинішнього року працюватимуть інклюзивні групи.  Таких груп в минулому році було 8. Щоб діти з особливими потребами отримували якісну освіту, введені нові ставки асистента викладача і вихователя, а також 13 логопедичних пунктів.

Олена Буйневич, директор департаменту освіти і науки ОМР

…. у 2018-19 році планується навчати та виховувати більше 130 тис. дітей , якщо точніше- 131 429. Я звертаю увагу всіх присутніх, це більш, ніж на 6,5 тисячі більше, ніж у минулому році.  Це кількість дітей становить 4 повноцінні школи міста. З них в школах міста будуть навчатися 101 тис дітей . a вдитячих садочках більше ніж 31 тис. дітей. Цьогорічні першокласники навчатимуться в умовах нової української школи за новими стандартами , програмами, методиками та технологіями. Термвн здобуття освіти для них становить 12 років.

 Також Олена Буйневич зазначила,  щодо початку нового навчального року за допомогою електронної системи управління освітою IСЕО департамент замовив посібники для перших, десятих та п’ятих класів, і протягом серпня відомство вже отримує книги для п’ятикласників — станом на 13 серпня рівень забезпеченості цими підручниками склав 72%  .

Олена Буйневич, директор департаменту освіти і науки ОМР

 На сьогодні ми очікуємо поставки підручників для перших і десятих класів.  Але на даний момент ми їх ще не отримували.  Разом з тим, в нашому місті забезпечений доступ кожного школяра до електронних підручників у рамках реалізації проекту системи інтерактивних підручників, завдяки наданим електронним ключам.

 Нагадаємо, що раніше міський голова підписав розпорядження про виділення 13,9 мільйона гривень на доступ до електронних інтерактивних підручників для шкіл міста.

Комментарии закрыты