Професійне свято тих, хто щодня ризикує заради чужого життя власним. 18 вересня в Одеській міській раді пройшли урочистості з нагоди святкування Дня рятувальника. Загальна протяжність пляжів нашого міста — близько 20 км, а тому особлива увага приділяється саме безпеці на воді.

Степан Коцюба, КУ «Рятувально-водолазна служба ОМР»

Тому 18 вересня 1998 року в Одесі була створена комунальна установа Служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Служба була першою в Україні за роки незалежності. Її завдання — захист людей від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. В 2001 році в склад цієї служби був включений водолазний відділ. Щорічно проводяться навчання працівників Рятувальної служби щодо реагування на надзвичайні ситуації на воді. В тому числі із залученням фахівців Державної прикордонної служби України та ДСНС України.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Искренне рад сегодня поздравить вас с вашим профессиональным праздником. Я искренне благодарю вас за добросовестное выполнение своих обязанностей по спасению людей.

Міський голова вручив рятувальникам Одеси почесні грамоти та відзнаки — за той вклад, який ці люди роблять щодня в безпеку одеситів та гостей міста.

Олена Вашедська, матрос-рятівник

В службу пришла потому, что это повышение коэффициента полезного действия.  Я считаю, что мы должны это делать. У меня у самой двое детей, я видела, как дети ведут себя на воде, на пляже, как работают спасатели. Поэтому мне это нравится.

Євген Єргієв, матрос-рятівник

Эта история… Ну, получается, мы каждый год ездим в Крым отдыхать. И на глубине 22 метров у человека отказал аппарат. Но отказал аппарат по причине того, что у него под водой развернулось легкое. Он сам из Киева. И пришлось доставать его с этой глубины вместе со всем его оборудованием, со всем этим делом. Слава Богу, спасли. В Черноморске откачали.

Наприкінці заходу мер зауважив, що підготовка до наступного курортного сезону почнеться з вирішення саме безпекових питань.

Комментарии закрыты