В Одесі відбулася значна подія в галузі охорони здоров’я — відкриття модернізованого відділення інтенсивної терапії в дитячій міській лікарні №3. Нове відділення забезпечить надання якісної високотехнологічної медичної допомоги дітям. Проект реалізований за кошти міської цільової програми «Здоров’я», благодійної допомоги та підтримки місцевого бізнесу. На відкриття завітала й наша знімальна група.

В Одесі 18 липня відбулося відкриття модернізованого відділення дитячої інтенсивної терапії в Дитячій міській лікарні №3. Нове відділення розраховане на 6 ліжок та приймає дітей віком від 29 діб до 18 років з усього міста, у тому числі, з Будинків дитини, шкіл-інтернатів та дитячих притулків. Відкриття такого відділення з сучасним обладнанням дозволить надавати висококваліфіковану допомогу дітям у критичних станах, включаючи тяжку серцево-судинну недостатність, тяжкі неврологічні розлади, коматозні стани та гострі порушення інших органів та систем. Даний проект реалізований завдяки потужній підтримці органів місцевого самоврядування, меценатів та місцевого бізнесу, а саме компанії «Будова», яка провела усі будівельно-налагоджувальні роботи.

 Геннадій Труханов, Одеський міський голова

 

Наша заслуга достаточно скромная, наша заслуга в том, чтобы услышать медицинских работников, создать им условия и не мешать. Но я хочу особенно благодарность сказать тем, кто помогал и подключился к нам — это компания «Будова», которая помогла провести здесь ремонтные работы в этом отделении. Огромное спасибо за качественно проведенные ремонтные работы, это видно сразу невооруженным, как говорится, взглядом.

 

 Олексій Матюшенко, заст.дир. «Будова» по зв’язках з громадськістю 

 

Мы понимаем, что медицина сегодня требует пристального внимания и заботы не только со стороны руководства города, но и также со стороны общественности, небезразличных граждан и коммерческих предприятий, таких как наше. Особенно важным этот вопрос становится, когда дело касается детей, мы искренне верим в то, что наши специалисты, люди, которые работают здесь в этом отделении, благодаря своему профессионализму и имея в руках такой инструмент, как это новое отделение реанимации, смогут сохранить и возвратить здоровье многим детям, которые будут в этом нуждаться. 

Відкриття інтенсивної терапії також покращить рівень життя та виживання дітей з вродженими вадами розвитку, у тому числі, з невиліковними захворюваннями. Для цього закупили медичне обладнання вищого класу, що відповідає світовим стандартам якості. А саме відділення продумано до дрібниць: встановлені ізольована вентиляція до кожного залу, спеціальне покриття стін, бактеріальні фільтри та сучасна пожежна сигналізація.

Олена Артемова, головний лікар дитячої міської лікарні №3

 

Я безмерно благодарна всем тем, кто был здесь в те минуты, когда эта помощь была нужна и сегодня этот проект реализовался и колоссальное, большое счастье для врачей, для меня, как медика, для моих коллег, чтобы мы могли использовать всю современную технологию по спасению жизней детей и эти технологии, современное оборудование сегодня есть у нас, поэтому спасибо всем.

 Костянтин Паркаєв, заввідділу інтенсивної терапії

 

Отделение обрело новую жизнь можно сказать. Новейшее оборудование, современный ремонт — предусмотрено все для комфортного нахождения наших пациентов. Современная система вентиляции, специальное покрытие на стенах, которое по всем стандартам санэпидимического режима, новейшая аппаратура закуплена, кровати самого последнего поколения с Германии.

 

Комментарии закрыты