15 листопада відбулось урочисте відкриття після капітального ремонту приміщення громадської благодійної організації допомоги особливим дітям «Сонячні діти». Раніше це був підвальний поверх в житловому будинку без належного ремонту, який зараз перетворився в затишне приміщення з кухнею і майстернями. Ремонтні роботи на протязі року виконували підрядники за кошти міського бюджету.

 Ігор Зайцев, представник компанії-підрядника

 

Наша задача состояла такая, что мы должны были применить на данном объекте самые современные технологии Реммерса, немецкие и все материалы тут полностью экологически безопастные. Не потому что это опыт, а это мы работаем уже с Реммерсом 10 лет, это чисто немецкая компания и которой тоже было очень притятно, что она участвует в такой программе как например создание таких объектов социальной направленности и социальной защиты. Я считаю, что в целом у нас все получилось

Головною метою Організації є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на допомогу дітям з синдромом Дауна, який передбачає відставання розвитку (психічного, психомоторного, соціального), які потребують допомоги у соціальній адаптації та реалізації їх права на повноцінне життя, а також членам їх сімей.

 Оксана Затькова, голова організації «Сонячні діти»

 

Как бы ты не воспитывал, у тебя в семье не воспитывался ребенок с инвалидностью все равно ты живешь в напряжении, как люди посмотрят, как людям донести. Естественно мы каждая мама, мы любим своих детей, мы любим их. И я честно вам скажу, я благодарю Бога за такого ребенка, потому что если б не было такого ребенка, не было бы этого ничего. А я очень счастливый человек, за то что у меня такой ребенок

«Сонячні» діти потребують особливої уваги. І якщо їх правильно розвивати з самого раннього віку, малюки в майбутньому зможуть реалізувати себе в суспільстві. За даними міської влади станом на 1 січня 2019 року в Одесі живуть 106 дітей з синдромом Дауна. Їх батьки вирішили об’єднатися, щоб ділитися один з одним порадами щодо виховання «сонячних» дітей і адресувати питання фахівцям.

 Анастасія Дуднік, підопічна організації «Сонячні діти»

 

Я прихожу заниматься прихожу, рисовать.  Я еще пою, я учусь в музыкальной школе, меня педагог учит

 

 Усі діти мають право на таке ж життя, як і звичайні люди. Так, вони прийшли в світ іншими, але вони вміють також танцювати, малювати, любити і мріяти — розповіла Оксана Зятькова і подякувала міській владі за виконану роботу.

 

 

Комментарии закрыты