26 грудня в Одеській Національній Академії Харчових Технологій відбулося свято з нагоди вручення магістрам — 2019 дипломів за відмінне навчання та активне громадське життя. У залі зібралися герої урочистостості, а також їхні батьки, професорській та викладацький склад і адміністрація академії. Святкова зустріч була водночас урочистою й теплою: напутні слова і квіти, вітання та подяка.

 Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

«Начинаем вручение с самых — самых- самых, то есть это и отличники, дипломы с отличием, это наши ребята, которые прославили Академию в научных конкурсах, во Всеукраинских олимпиадах, в спорте, в художественной деятельности, которые показали высокие результаты в социальной деятельности. То есть это самые лучшие ребята на которых надо ориентироваться и брать с них пример. И сегодня мы с них начинаем вручение дипломов, а всего мы выпускаем более 750 магистров вот в этот период»

 Вітаючи магістрів з випуском проректор  Олена Кананихіна, а також всі інші спікери побажали молоді досягати нових вершин, нових знань, адже вони — цвіт нації, саме на них Україна покладає великі надії.

 Олена Кананихіна, проректор ОНАХТ

 

«За 117-річну історію нашої Академії ми випустили понад 65 тисяч випускників, а сьогодні урочисто дипломи одержують приблизно 170 магістрів, це особливі наші випускники, тому що вони вже мають певний досвід роботи за фахом.  Я бажаю, щоб у сьогоднішніх випускників і наступним випускникам, щоб їм посміхалася вдача, це також дуже важливо і от нехай вона буди завжди з ними»

Студенти Академії доклали багато зусиль, щоб забезпечити під час випускного гарний настрій всім учасникам свята. Співи хору, виступи місцевих вокалістів та, звичайно клятва випускника

Олександр Рабічев, випускник ОНАХТ

 

«Даю урочисту клятву виконувати чесно свою професійну місію, сприяти економічному, науковому і культурному розвитку Батьківщини. Примножувати кращі традиції свого народу і професійної діяльності» 

І ось настав урочистий момент. Один за одним магістри всіх факультетів ОНАХТ отримували свої довгоочікувані дипломи. Радісні посмішки і тепла атмосфера надали церемонії особливий шарм.

 

 Також ректор ОНАХТ Богдан Єгоров підкреслив, що попереду у молоді шлях професійного становлення, а позаду кращі часи студентського життя.Vivat

Комментарии закрыты