З нагоди Дня святого Миколая в Одесі пройшов благодійний ярмарок, організований Одеською Національною Академією Харчових Технологій. Вкладаючи всю свою душу, теплі та світлі емоції студенти разом з викладачами та іншими школами, які приєдналися до акції виготовляли кулінарні вироби, новорічні прикраси та інші хенд-мейд товари, які у цю суботу продавали у міському саду. Виручені кошти від ярмарку підуть на подарунки для дітей з малозабезпечених сімей. У цьому році 36 шкіл міста виділили по 3 дитини і школяри написали побажання, щоб вони хотіли отримати на новорічні свята.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

 

«Подготовка специалистов это не только работа в аудиториях, лабораториях, нужно быть еще человеком, хорошим человеком, социально ответственным, в наше время без этого невозможно. Нужно чувствовать радость других и еще больше чувствовать то в чем нуждаются другие люди и мне кажется наши студенты хорошо умеют то чувствовать. Я им очень благодарен, что они устраивают такие праздники для нас ну и для всего города собственно»

День Святого Миколая дає нам можливість хоч один день побути чарівниками для дітей, говорить Натела Кордзая, директор центру маркетингу та реклами ОНАХТ. Тому в одеситів була унікальна можливість внести свій особистий вклад в здійснення дитячої мрії.  Можливість подарувати дітям-сиротам свято, з тим щоб жоден з них не відчував себе покинутим і самотнім в ці новорічні дні.

Натела Кордзая, директор центру маркетингу та реклами ОНАХТ

 

«С каждым годом у нас получается все больше и больше финансов на осуществление тех маленьких мечт да, скажем наших соотечественников маленьких. И это всегда для них очень важно и для них очень приятно и я вижу что им это нравится и ну и конечно они ждут такого, потому что к сожалению они не могут по той или иной причине получить такое от родителей или тех людей, которые с ними живут»

 Єлизавета Лавренко, студентка ОНАХТ

 

«У нас множество разной выпечки, дети сами готовили торты,выпекали разные пироги, конфеты, очень большое количество сладостей, а так же делали своими руками украшения на стол»

Олександр Погодін, студент ОНАХТ

 

С помощью этого мы отдаем все этим мероприятиям и они помогают детям, то есть это очень важно. Просто каждый человек может быть в этой ситуации и помощь лишней никогда не будет»

 Марина Запорожець, студентка ОНАХТ

 

«Ми продаємо цю продукцію і потім кошти ідуть на благодійність. Представлена продукція це хенд-мейд, студенти виготовляли своїми руками, також це випічка, тобто це імбирні пряники, кейк-мопси, і кекси і ми їх продаємо бажаючим усім»

 Юлія Дьяченко, доц. каф. менеджменту та логистики

 

«Наші студенти дуже смачні імбирні пряники зробили, вівсяне печиво, все це для того, щоб зібрати кошти і тим дітям, які не можуть собі дозволити ну відчути свято, ми стараємось їм його подарувати. Тому і наші викладачі і наші студенти і школярі які з нами дружать вот доєдналися до цієї акції в чому ми дуже висловлюємо їм велику подяку»

Як й завжди, у ярмарку приймають участь усі десять факультетів ОНАХТ та 4 коледжі Академії, а цього річ до представників академії приєдналися школи міста, а саме Одеський ліцей “Приморський”, Одеський навчально-виховний комплекс №13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія», Одеська спеціалізована школа 117 I — III ступенів. Крім того, окремими локаціями було представлено студентську Раду ОНАХТ на чолі с молодіжним ректором та проректорами та кулінарну «перлину» Академії навчально-виробнича лабораторія «Навчальний ресторан 112». Також була представлена розважальна програма, в ній взяли участь не тільки студенти академії, а також відомий одеський колектив барабанщиць. Юнаки та дівчата показували свої таланти та запалювали одеситів у холодну суботу.

 

Для ОНАХТ вже стало доброю традицією влаштовувати в Одесі це яскраве різдвяне свято з неповторною атмосферою та колоритом. Як запевняють організатори Академія й в подальшому планує це робити. А в цьому році спільними зусиллями на ярмарку вдалося зібрати 30 тисяч 476 гривень.

 

Комментарии закрыты