Багатопрофільна поліклініка №1 Клініки Святої Катерини святкує 5 років старанної роботи на благо нашого міста. Самій Клініці Святої Катерини вже 15 років, проте через 10 років надання суто кардіологічної допомоги, було прийнято рішення про створення поліклініки. Сьогодні саме тут тисячі одеситів обирають швидке і якісне обслуговування і довіряють своє здоров’я грамотним спеціалістам клініки Святої Катерини.

Тетяна Філіппова, генеральний директор клініки Святої Катерини

Поликлиника представляет такой формат европейского уровня, американского уровня, многопрофильной поликлиники, современной амбулатории и амбулатории-хирургии одного дня. И травмпункта. Мы собрали здесь, в этих стенах все новые методики, все новые технологии, которые используются во всем мире. И с удовольствием транслируем их жителям нашего города.

Окремо варто сказати про травмпункт в поліклініці №1, який щодня надає цілодобову допомогу. Травмпункт для приватних медичних закладів Одеси — це досить незвична практика і поки що клініка Святої Катерини єдина в місті має таке відділення. Пишаються в клініці і службою сімейної медицини — доктор з клініки Святої Катерини буде стежити за здоров’ям всієї родини і зможе поставити діагноз прямо вдома у пацієнта.

Тетяна Філіппова, генеральний директор клініки Святої Катерини

Мы, опережая реформу здравоохранения, которая была приняла только осенью этого года, уже 5 лет назад создали службу семейной медицины, которая успешно работает. У семейного врача в арсенале есть всё необходимое и семья полностью находится под защитой и контролем семейного врача. Который может своевременно оценить ситуацию либо ребенка, либо взрослого, направить к узкому специалисту, направить в стационар при необходимости.

Крім того, що в клініці можна укласти поліс на отримання послуг сімейного лікаря, існує поліс і для виклику швидкої допомоги для всієї родини. Служба швидкої медичної допомоги при клініці Святої Катерини стала практично ровесницею поліклініки №1 — її бригади розташовані в 7 районах Одеси, виїжджають на випадки по Одеській області — в Чорноморськ і в Южне.

Тетяна Філіппова, генеральний директор Клініки Святої Катерини

А если мы говорим о каких-то транспортировках тяжелых, которые мы также оказываем и осуществляем как в маленьким деткам, так и к тяжело больным взрослым. Скорая может выехать в любой регион Украины, а также за рубеж абсолютно спокойно и транспортировать пациента любой степени сложности. В любое медицинское учреждение как Украины, так и зарубежья.

Поліклініка №1 надає не тільки сімейну медицину, а й створює сімейну атмосферу для своїх пацієнтів. Однак, як сказала директор клініки Тетяна Філіппова, все-таки краще не доводити свій організм до хвороби — рання профілактика і діагностика зможе зекономити гроші і поліпшити здоров’я.

Тетяна Філіппова, генеральний директор клініки Святої Катерини

На самом деле, ничего нет ценнее, чем здоровье и наверное, всё-таки лучше делать профилактические прививки, делать профилактические осмотры у врача, делать какую-то малую диагностику необходимую и соответствующую каждому возрасту, чем сталкиваться с какими-то серьезными болезнями и серьезными проблемами со здоровьем.

У стінах клініки Святої Катерини на кожне питання пацієнта постараються знайти відповідь, підійдуть до його здоров’я індивідуально і дбайливо, однак ще більше зрадіють, якщо пацієнт звернеться до лікаря тільки в цілях профілактики і не буде хворіти, кажуть медики. Ще протягом багатьох років вся велика сім’я клініки Святої Катерини і співробітники багатопрофільної поліклініки №1 мають намір розвиватися і дарувати одеситам найдорожчий подарунок у світі  — міцне здоров’я.

Комментарии закрыты