Весною цього року стажуватися до Анкари поїхав лікар-травматолог Костянтин Палагнюк. Там він познайомився з доктором Халілем Догоруелом, який вразив українського спеціаліста своїми техніками. Можливості цього хірурга вирішили продемонструвати в рідній Одесі, так один з провідних турецьких лікарів опинився у клініці Святої Катерини.

Костянтин Палагнюк, лікар-травматолог

Я когда протезирую коленные суставы, у меня доступ до коленного сустава был условно около 15-20 минут
Доктор Халиль мне показал технику, как добраться до сустава, полностью его открыть минут за 7. Тем самым я могу сэкономить время, лучше увидеть сустав и меньше пациент будет находиться на операционном столе .

Ендопротезування — хірургічна операція, що передбачає заміну частин або всього суглоба штучним протезом. Операція може проводитися на всіх великих суглобах, що дає людині шанс на позбавлення від болю і повернення нормальної рухової функції. Перша операція під керівництвом турецького лікаря  пройшла 3 жовтня,.

Костянтин Палагнюк, лікар-травматолог

 В нашей клинике планируется в четверг провести два замены коленных сустава и один тазобедренный, также будет реконструкция  переднего отдела стопы, это как в народе называют косточки на ногах.  В пятницу у нас примерно такая же программа будет, двое пациентов на замену коленных суставов, один — тазобедренный и опять же реконструкция переднего отдела стопы

Заміна суглоба проходить під загальною або спінальною анестезією. Важливо, щоб установку суглобового протеза виконував досвідчений хірург, а сам імплантат був підібраний правильно і якісно виконаний.

Халіль Догоруел, лікар-хірург

Наскільки я зрозумів це лікарня нова. Мені дуже приємно тут працювати, тому що і персонал навчений і готовий допомогти, і обладнання дуже нове. Я думаю, що тут можна буде проводити новітні операції будь-якої складності. Особливо мою увагу привернуло, як все відносяться до чистоти і порядку, це я хочу особливо відзначити.

Костянтин Палагнюк, лікар-травматолог
   
У нас клиника полного цикла, есть для наших пациентов возможности начиная от ренгена, компьютерное исследования, мощнейшие лаборатории, сильнейшее реанимационное отделение, то есть мы имеем возможность оказать почти любую помощь в клиники не имея только ортопедическую, херургическую и любую ортопедическую, то что касается в контексте нашей специальности , мы настолько сильно оснащены, как не одна клиника в городе.

Доктор Халіль Догоруел працюватиме у клініці до 5 жовтня, за цей час він має прооперувати 8 пацієнтів. Підсумовуючи вищесказане, зазначимо, що таке переймання досвіду допомагає і вже досвідченим лікарям, і студентам, які були присутні на операції покращити свої професійні якості, впроваджуючи в практику техніки колег. А у  планах —  запросити до клініки спеціаліста з Німеччини, для показових операцій на часткову заміну суглоба коліна.

 

Комментарии закрыты