В Одесі пройшов фестиваль автомобілів Odesa Drive Fest. У павільйоні торгового центру «Рив’єра» з 29 по 30 вересня охочі обрати собі нову машину могли зробити вибір з 57 авто на виставці. Всього захід об’єднав 21 автомобільний бренд, котрі представляють офіційні одеські авто-дилери.

Олександра Димова, організатор фестивалю Odesa Drive Fest

Официальный дилер может гарантировать при продаже автомобиля может гарантировать безопасность этого автомобиля. Никто кроме официального дилерского центра не гарантирует обслуживание автомобиля и уход за этим автомобилем. Такой, который позволит сохранить все аспекты безопасности, сохранить безопасность водителя и его пассажиров. Серые дилеры таких услуг не предоставляют, не предоставляют гарантии на автомобили. Естественно, когда автомобиль бу и побывал в чьих-то руках, надеяться что с ним всё будет хорошо — не очень правильно.

Сучасний автомобіль — повинен бути не лише швидким і комфортним, але і безпечним. В екстрених випадках, коли дорога кожна хвилина, особливу роль відіграють автомобілі котрі доставляють медиків і обладнання. На заході медичну безпеку для відвідувачів забезпечувала Клініка Святої Катерини.

Олександра Димова, організатор фестивалю Odesa Drive Fest

Безусловно, мы проявляем большой интерес к автомобилям и все автомобилисты знают, что самое главное — ты можешь сколько угодно любить автомобиль, но самое главное это безопасность. Для нас сегодня очень важна безопасность наших гостей и собственно поэтому мы приняли решение доверить это проверенному партнеру. Мы уже не в первом мероприятии, скажем так, сотрудничаем с Клиникой святой Екатерины. У меня до этого был такой опыт. Сегодня нас поддерживает их скорые помощи и их персонал.

Бригади швидкої допомоги Клініки Святої Катерини приїжджають на виклики на реанімобілях найвищого класу «С». Вони оснащені обладнанням для надання екстреної та невідкладної допомоги дітям та дорослим згідно зі світовими стандартами. Автомобілі пристосовані для того, щоб проводити потрібні реанімаційні заходи безпосередньо під час перевезення пацієнта. Вакуумні та пневмоматраци роблять  транспортування в машинах швидкої допомоги безпечним та комфортним. На спеціально обладнаних автомобілях на виклики до хворих виїжджають і сімейні лікарі Клініки Святої Катерини. В розпорядженні спеціалістів — все необхідне для проведення огляду та первинної діагностики вдома чи в офісі. Яким би не був тип медичних послуг, в яких ви маєте потребу на даний момент, вибір послуг Клініки Святої Катерини — це не тільки якісна, але і швидка медична допомога.

Комментарии закрыты