УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ

30 серпня відбулось урочисте відкриття 5-го міжнародного фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Вперше за всю п’ятирічну історію форуму його учасники пройшли червоною доріжкою. Відкрила фестиваль прем’єра опери Вагнера «ЛоенгрІн» за участю солістів опери, хору та оркестру театру. За диригентським пультом – заслужений артист України Ігор Шаврук.У рамках V фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» відбувся круглий стіл « Зустрічі в театральній вітальні». Тема  дискусій  — «Оперно-балетні фестивалі в контексті сучасного культурного простору».

ЗУСТРІЧ З ФІЛОСОФОМ

В бібліотеці ім. Грушевського відбулась творча зустріч з українським філософом, публіцистом, поетом, перекладачем Вахтангом Кебуладзе. Професор кафедри теоретичної і практичної філософії Київського університету ім. Шевченка не тільки автор чисельних наукових статей, а й автор книг для широкого  загалу. Деякі зі своїх робіт Вахтанг Кебуладзе представив одеській аудиторії.

 ОДЕСЬКІ ДВОРИКИ

У всесвітньому клубі одеситів відкрилась виставка одеського фотографа Ігоря Ситніка. Моряк в минулому — знімає Одесу десять років: її дворики, архітектуру, затишні куточки. Ця експозиція — дарунок майстра до 225 -го Дня народження міста. На вернісажі побували наші кореспонденти.

Комментарии закрыты