В ГОСТЯХ –РЕДАКТОР АЛЬМАНАХУ ФЕЛІКС КОХРИХТ

  Перед новим роком побачив світ черговий  номер альманаху «Дерібасівська-Рішельєвська», на обкладинці якого значиться цифра 75. Що пропонує своїм читачам ювілейний випуск, розповів програмі головний редактор видання , відомий одеський журналіст, літератор Фелікс Кохрихт.

УКРАЇНСЬКА ДИПЛОМАТІЯ

У виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею відкрилась виставка «Українська  дипломатія 1917 – 1924 рр.: зародження національних традицій» основана на архівних документах з фондів архивних установ України та зарубіжжя. Матеріали виставки подано у 17-и тематичних постерах, що зображають ключові події зовнішньополітичної діяльності Української Народної Республіки та Української Держави, які утворили підвалини традицій української дипломатії.

ПРЕМІЯ ЯНА ГЕЛЬМАНА

В Золотій залі літературного музею відбулась церемонія нагородження першої Премії імені Яна Гельмана.  Премія заснована на згадку про художнього керівника команди, тричі чемпіона СРСР по КВК, драматурга, сценариста, літератора, гумориста, справжнього одесита Яна Альбертовича Гельмана, який трагічно пішов з життя в 2012 році. Премія вручається за нові, оригінальні досягнення у будь-яких сферах діяльності, спрямованих на благо і во славу Одеси.

Комментарии закрыты