Кожна людина має право проживати в безпечному та чистому середовищі. Але останнім часом людство все менше замислюється над своєю безпекою та безпекою своїх дітей. Постає питання: чи залишимо ми іншим у спадок безпечну планету? Саме тому було створено зимову Екошколу на базі Одеського державного екологічного університету. Детальніше про такий захід, далі в нашому сюжеті.

Зимова школа «EcoSchool – 2018: Child Friendly Planet» проходить для учнів 8-10 класів з 7 по 9 грудня на базі Одеського державного екологічного університету. Вже четвертий рік поспіль організатори школи надають учням необхідні знання, які дозволять втілювати екологічні ініціативи, розробляти екологічні проекти та наукові роботи, направлені на забезпечення екологічної безпеки.

Сергій Степаненко, ректор ОНЕУ

Я, как администратор, как ректор, искренне поддерживаю эту инициативу студентов, потому что она лежит в русле миссий нашего университета. Именно нести экологические знания, экологическую культуру в общество, делать всё возможное для того, чтобы будущие поколения жили в благоприятной них среде.

В Екошколі беруть участь 35 учнів-активістів, які зацікавлені в екологічній безпеці жителів Одеси та української молоді загалом, а також готові вчитися бути екологічно свідомими. В програмі – цікаві лекції, майстер-класи та тренінги, інтерактивні заняття та творча робота.

Наталя Кірнасовська, організатор «EcoSchool-2017»

Те дети, участники эко-школ предыдущих, которые были у нас, и сегодняшние участники, они, я думаю, станут в последствии экологическими лидерами, которые будут нести экологическую инициативу в своих учебных заведениях, будут разрабатывать экологические проекты и станут теми звездочками на пути решения тех глобальных экологических проблем, которые уже существуют на нашей планете и в нашем обществе.

Завершиться зимова «EcoSchool-2018» проведенням соціального екологічного опитування жителів міста учасниками школи. Так вони виявлять найбільш актуальні екологічні питання, на які варто звернути увагу у прагненні перебудови міста.

Олександр Шуптар, переможець «EcoSchool-2017»

Каждый мусор, каждый маленький салафановый пакетик, который будет держаться еще 500 лет, он не будет перегнивать, так как это не экологический продукт. Каждая вещь, даже маленькая, она влияет на нас с вами. Мы должны с нас начать это делать, чтобы люди брали с нас пример и чем больше людей будут брать этот пример, тем больше будут понимать, что это норма: просортировать мусор, выкидывать и перерабатывать мусор, а не просто выкидывать и наплевательски относится ко всему.

Захід проведиться за підтримки та участі глобальної міжнародної ініціативи дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ – U-Report в рамках впровадження глобальної ініціативи Фонду «Громада, дружня до дітей та молоді» в місті Одеса.

Комментарии закрыты