ВСТРЕЧИ В ТЕАТРАЛЬНОЙ ГОСТИННОЙ

 В Золотій залі літературного музею вперше в історії фестивалю  «Оксамитовий сезон в Одеській опері» відбулись «Зустрічі в театральній вітальні». Провідні українські музикознавці  і музичні критики обговорювали досить важливі питання функціонування сучасного музичного театру.  Завершились «Зустрічі в театральній вітальні» концертом фортепіанної музики за участі київського піаніста Євгена Громова.

  74-й АЛЬМАНАХ

До Дня міста традиційно побачив світ « Одеський календар», присвячений цього року Єврейській вулиці. Також був презентований черговий, 74-ій, номер альманаха «Дерібасівська-Рішельєвська». До студії сьогодні ми заросили головного редактора видання Фелікса Кохрихта.

 БАЛЕТ «СУДЬБЫ»

Прем’єрна вистава 2017 року — сучасний балет у двох діях «Долі» у квітні цього року став переможцем у конкурсі на премію Анатолія ШекЕри. Це авторський проект Одеського театру опери та балету, в якому творча група відкриває новий жанр у сфері балетного мистецтва — документальний балет. 5 вересня перед показом вистави відбувся брифінг для журналістів.

Комментарии закрыты