Маленький одесит Андрій Голубятников народився 9 років тому цілком здоровою дитиною. Утім, після зіткнення із потужною інфекцією хлопчик перестав розвиватися. Завдяки небайдужим одеситам всі ці роки Андрій проходив курс необхідної реабілітації і подальший етап — неймовірно дороге лікування, яке є надією повернути дитині здорове майбутнє. У міському саду благодійний фонд «Святість материнства» організував ярмарок добра, мета якого — зібрати частину коштів, необхідну для лікування маленького одесита. Як допомогти хлопчику ще — ви можете дізнатися із нашого наступного сюжету.

Після першого року життя на Андрійка Голубятникова буквально посипалися діагнози: аутизм, затримка психо-мовного розвитку, гіперактивний синдром, епілептичний синдром, відсутність мовлення. Втім, варто віддати належне мамі хлопчика, яка, незважаючи на страшні діагнози, руки не опустила ні на хвилину. Більше того, будучи за професією лікарем Людмила Голубятникова впевнена — навіть така страшна хвороба як аутизм — виліковна.

Людмила Голубятникова, мама

Медицина не стоит на месте, я, будучи врачом, может это осознаю в большей степени, нежели мамы, которые являются представителями других профессий. Я хочу обратить внимание на то, что лечится все. Используйте, пожалуйста, шанс, обращайтесь к врачам-иммунологам, если у вас подобный диагноз. Мы сейчас благодаря фонду «Святость материнства» не только хотим собрать деньги на лечение моего сына Андрея Голубятникова, а также привлечь внимание всех мам и пап, которые столкнулись с этой проблемой      , проблемой со здоровьем. Не отчаивайтесь, идите вперед. Если это один шанс на выздоровление — если вы не используете этот шанс — это ноль результата, а если используете — это 100% успеха.

Дев’ятирічний Андрій пройшов два курси важкої і дорогої противірусної терапії та 6 курсів імунотерапії. За словами мами, хлопчик стійко переніс 6 місяців уколів і капельниць і зараз знаходиться на 4-му етапі — нейрореабілітації. Більше того, Андрійко вчиться розмовляти. Успіхи є, проте попереду ще важка робота. Подальшим етапом є неймовірно дороге лікування, яке є надією повернути хлопчику здорове майбутнє.

Людмила Голубятникова, мама

Благодаря тому, что весь город, область, помогает моему сыну, мы не останавливаемся, он получает лечение. Я благодарю всех кто мне готов помочь и кто помогает, потому, что это большие суммы денег, с которыми тяжело справиться любому человеку. не останавливайтесь, ищите деньги, обращайтесь за помощью. Я хочу, чтобы о нашей ситуации знали все. Это поможет нам, это поможет всем остальным.

Ярмарок, організований благодійним фондом «Святість материнства» — це звернення до одеситів, які завжди вирізнялися своєю небайдужістю та бажанням допомогти. «Зі світу по нитці» — в Південній Пальмірі це завжди діяло, і врятовано одеситами не одне дитяче життя.

Анна Савельева, директор БФ «Святость материнства»

Очень много выпечки, много хенд-мейда, люди приходят, причем, были люди, которые просто целенаправленно пришли с утра чтобы положит деньги в бокс. Приятно, что мамы дают эту возможность сделать детям, поднимают ребеночка для того, чтобы он кинул денежку, для того, чтобы объяснять уже с детства, что такое милосердие, доброта и как это важно. мы очень ждали эту ярмарку, это очень важная ярмарка, потому, что у Андрюши Голубятникова очень тяжелый диагноз и нужна очень большая сумма денег. Я очень надеюсь на то, что сегодня поможем. Во всяком случаи, мы сделали все и огромное спасибо тем одесситам, которые не остались равнодушными.

Любовь, одесситка

Якщо нас багато — то ми є сила і ми можемо допомогти. Людині справитися з якось бідою важко, а кожен по крихті і вже збере. Бачу, що якась дитинка, мені немає різниці хто, якої нації чи що, аби наша допомога була хорошою. Ми не тільки цим займаємося, ми і кров здаємо, і все що можна.

Юлия, одесситка

Я коли йду вулицями нашого міста і бачу н6ужденних людей — в мене просто розривається серце. І я допомагаю як можу, хоч краплиночку, а з краплиночки може вирости велике море. Якби кожен вніс цю краплинку, то можливо менше у нас було б людей, які потребували б допомоги. Звичайно, що наші урядовці високого рангу, нижчого, якби вони частіше ходили вулицями міста, то, можливо, серце у них добрішим стало. Я згадаю весь час оповідання Чехова «Крыжовник». У каждого на дверях должен висеть звоночек. Этот звоночек должен напоминать о том, что у кого-то есть горе. Поэтому, я желаю, чтобы у всех одесситов на дверях висели такие звоночки, которые бы напоминали, что кому-то сегодня очень трудно.

Важливо пам’ятати, що від таких ситуацій ніхто не застрахований. Мама Андрія Голубятникова просить одеситів не бути байдужими, а тих, хто має схожі історії — не боятися говорити про проблеми. Адже, те, що колись здавалося невиліковним діагнозом сьогодні може піддатися лікуванню. Головне — не опускати руки.

Людмила Голубятникова, мама

Аутизм — это многогранное состояние и виды его разные в нашем случаи — это синдромальный диагноз, а это лечится. Прошу вас, помогите нам дальше, обращайтесь ко мне, мой телефон можно найти через фонд «Святость материнства», мы обращались не только в этот фонд за помощью, я уверена, что вы поможете мне, мы поможем вам. Давайте вместе бороться с эпидемией аутизма в нашем городе.

Допомогти маленькому одеситу Андрію Голубятникову та зв’язатися з його мамою ви можете за реквізитами, вказаними на екрані.

 

РЕКВИЗИТЫ

Банк получателя Приватбанк

5168 7572 5822 0237

Владелец карты – Голубятникова Людмила Николаевна

Тел.– +38 096 832 35 96 — мама Людмила Николаевна

 

Комментарии закрыты