Маленький Женя Пархоменко благає нас з вами про допомогу. Малюк захворів Краніосиностозом, терміново потрібна операція вартістю понад 150 тисяч грн. У сім’ї Пархоменко таких коштів немає і вони звертаються до народу з проханням врятувати єдиного семимісячного синочка …Детальніше про те, як саме Ви можете зробити добру справу і допомогти Євгену, дивіться в наступному сюжеті.

Шляхи Господні несповідимі. Але ми твердо знаємо, що кожне людське життя — в руках Божих. Особливо життя дитини, яка зовсім безсила перед обличчям навколишнього зла; яка потребує допомоги і підтримки близьких людей. Це – маленький Женя Пархоменко. Він не прожив ще й року, але вже встиг зіткнутися з болем, зі страшною хворобою …

Сім’ю виписали з пологового будинку напередодні Великодня.

Лікарі зробили УЗД, та написали, що у дитини перелом. Саме з таким діагнозом сім’я повернулася додому. Але згодом вони поїхали в дитячу хірургію, помітивши, що маленького Женю постійно мучать болі.

Краніосиностоз — досить рідкісний стан, при якому дитина народжується з аномальною формою черепа. Він виникає в результаті того, що один або кілька швів черепа зливаються занадто рано.

Основною метою лікування дитини в хірургічному відділенні є ліквідація гіпертензії в черепі, що допоможе уникнути важких наслідків, до яких відносять втрату зору, а також збільшення обсягу черепної коробки, створивши сприятливі умови для розвитку головного мозку в подальшому.

Ми не маємо права закривати очі на чужу біду. Ми повинні протягнути руку підтримки, поспішити на допомогу, звернути свій погляд на горе та нужду, почути людські зітхання і відкрити свою душу для глибокого співпереживання …

Маленькі дитячі очі наповнені великої твердої і недитячої надії на майбутнє. Батьки Жені вірять, що їхня єдина дитинка буде жити! Буде розвиватися як всі. А ми протягнемо руку допомоги Євгену і подаруємо шанс на здорове щасливе життя!

 

РЕКВІЗИТИ

Євген Пархоменко

Банк отримувача Ощадбанк

№ 5167490074568842

Власник карти — Тетяна Пархоменко, мама

Банк отримувача ПриватБанк

№ 4149499107491324

Власник карти — Тетяна Пархоменко, мама

Телефони для зв’язку:

+380 (99) 357 36 55 — Тетяна Пархоменко, мама

+380 (66) 167 36 23 — Владислав Пархоменко, тато

Комментарии закрыты