До тисячі правоохоронців та військовослужбовців Нацгвардії в Одесі, 1,5 тисячі в області будуть задіяні в охоронці громадського порядку у період січневий свят. Про це повідомили представники Нацполіції області та управління Патрульної поліції регіону. Також до патрулювання міста долучатимуть співробітників батальйону поліції спеціального призначення в якості резерву. Наймасовіші заходи відбудуться в новорічну ніч та на Різдво 6-7 січня. Також напередодні свят велику увагу приділятимуть торговельним центрам і супермаркетам, куди люди йдуть з великими сумами за покупками і подарунками, а отже, можуть стати жертвами грабіжників.

Іван Іщенко, нач. Упр. превентивної діяльності ГУНП області

В вечерний период, когда идет основная масса закупок гражданами, дежурить будут наряды, которые будут не допускать совершение краж из транспорта, а также грабежей у самих граждан. Все места массового гуляния будут вначале обследоваться взрывотехнической группой. Мы никого не пугаем, но будем проводить превентивные мероприятия

Правоохоронці також закликають із розумінням ставитись до патрульних нарядів, які можуть попросити оглянути речі перехожих. Не сідати за кермо у стані алкогольного сп’яніння та слідкувати за дітьми у місцях, де збирається багато людей.

Юрій Рибак, начальник Управління патрульної поліції області

Если вы обнаружили пропажу своего ребенка, немедленно свяжитесь с оператором по номеру 102, сообщите место ,время, приметы, одежду своего ребенка, который пропал. Это очень важно, потому что людей будет очень много. Прибудет очень много отдыхающих и очень много транспорта

Протягом цього тижня плануються рейди з виявленням незаконної піротехніки. Правоохоронці закликають купувати феєрверки та петарди лише в магазинах з відповідною ліцензію та не забувати про безпеку під час їх використання — не підносити до обличчя, не кидати в ноги людям, використовувати піротехніку подалі від житлових будинків.

 

Комментарии закрыты