Жити не тільки комфортно, але й безпечно. Саме це є метою сучасного житлового комплексу «Альтаїр», розташованого за адресою Люстдорфська дорога, 55. Тут 18 червня урочисто стартував пілотний проект, покликаний посилити охорону життя мешканців комплексу.

Олена Московченко, управляюча компанія «Наш дім»

Управляющая компания, фирма «Наш дом» совместно с Главным управлением Национальной полиции в Одесской области открывает пилотный проект по открытию полицейских станций на жилых комплексах, построенных строительной компанией «Будова». Управляющая компания, фирма «Наш дом» в приоритете всегда ставит безопасность проживания наших жителей на жилых комплексах. Открытие полицейской станции является еще одним важным вопросом, решением вопроса для безопасного и комфортного проживания наших жителей.

Представники Національної поліції зазначають: чисельність особового складу поліції Київського району не є достатньою для забезпечення даної ділянки. Тепер правоохоронці будуть ближче до людей — тож за допомогою і відповідями на запитання, що можуть з’явитись у жителів зовсім нових будинків, не треба їхати і шукати необхідні відділення.

Сергій Махотін, заступник начальника ГУ НП в Одеській області

На даний час за допомогою керівництва даного ОСМД виділено приміщення, де буде проводити прийом і працювати дільничний інспектор, де будуть знаходитись і будуть співпрацювати з ним працівники охоронних структур приватних, будуть представники місцевої служби безпеки. Тобто буде і взаємодія, і результат.

Ірина Безвін, дільничний офіцер поліції

Хочу выразить благодарность руководству, также руководству «Альтаира», которые выделили данное помещение, которые создали все условия для дальнейшей комфортной работы. Со своей стороны я буду проводить с жильцами «Альтаира» профилактические беседы, буду предотвращать какие-либо нарушения.

Олена Московченко, управляюча компанія «Наш дім»

Благодарим Главное управление Национальной полиции в Одесской области за сотрудничество. И строительную компанию «Будова» за прекрасно построенный жилой комплекс.

Поки що ця станція — єдина в місті, відкрита на території житлового комплексу, але у планах розвиток проекту і відкриття нових пунктів для забезпечення безпеки жителів Одеси.

Комментарии закрыты