Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга та Кащик невмирущий завжди з’являються напередодні Нового року. Не забули вони про дітей і цього разу. 20 грудня Одеська національна академія харчових технологій влаштувала справжнє свято — з дивами,  магією та подарунками. Актори театральної студії «Тріумф 7» розважали дітей і на сцені, і у залі — запалювали Ялинку, танцювали та співали.

Елеонора Ол
ійник, керівник театральної студії «Тріумф 7″ ОНАХТ
Сказка о добре и зле, как обычно, что добро побеждает зло. Действия происходят в сказачном лесу, нечести хотят украсть Снегурочку, чтобы не было Нового года , а дед Мороз спасает и наступает Новый год.  Репетиции проходили очень изнурительными долгими и до поздна и даже вчера ребята уехали мы  отсюда уехали в 10 вечера 

За сценарієм Кащик невмирущий — володарює у лісі і видає наказ викрасти Снігуроньку. Кіт Базиліо та його спільниця Лисиця Аліса, а також Баба  Яга з Щезником  виконують наказ — за це їм обіцяв Кащик золото. Снігуронька квапиться на свято, але трапляється біда  і вона потрапляє до рук нечистої сили, а далі до самого Кащика.  Нового року без неї — не буде.  Що ж робити?  Дід Мороз та Сніговик, міркують та знаходять спосіб її повернути.  Ходили чутки, що Кащик останнім часом страждає від болю у зубах. Дід Мороз пропонує зцілення в обмін на онучку.

Владислав Гончар, актор
Моя роль кощея, злого, плохого, но в конце он становится добрым, позитивным и положительным героем, который дарит детям радостьОщущения, как и в прошлом, так и в этом году самые лучшие, очень радостно дарить деткам радость.  

Дія зайняла близько 45 хвилин, але протягом усієї вистави  увага дітей була спрямована на самих акторів — вони хвилювалися, допомагали та раділи разом з ними.

Настя, глядачка
Мне понравилось все
А особенно дед Мороз и Снегурочка
Потому что они были добрыми и всегда будут добрыми 

Дар’я Саханькова, акторка
Я желаю деткам всего самого доброго, самого лучшего, пускай все ваши сказки, все ваши начинания проходят очень хорошо и все зло вам будет только во благо

Діти завжди очікують дива напередодні свят. Проте не усі мають батьків, які б могли їм це диво подарувати. Тому важливо відзначити те, що вистава є благодійною, на неї були запрошені вихованці інтернатів.

Олена Кананихіна, проректор ОНАХТ
Ми традиционно перед Новым годом проводи целый ряд мероприятий. Они благотварительного характера и обязательно дарим детям новогоднюю сказку. Вот сегодня состоялась премьера и в зале присутствовало 200 школьников. Єто школьники из трех интернатов города. То есть, ‘то ребята, которые требуют особой заботы, особого внимания и вот такая великолепная сказка, такая премьера

Комментарии закрыты