Одне з важливих питань, яке було розглянуте на засіданні виконкому міськради 31 серпня, — це збільшення фінансування Міської цільової програми благоустрою окраїн міста Одеси на 2016-2020 роки. До програми входять об’єкти з 3-х районів міста — Суворовського, Київського та Малиновського. За програмою для мешканців віддалених мікрорайонів відновлюється зовнішнє освітлення, асфальтуються тротуари, проводиться каналізація, замінюються внутрішні електричні мережі в житлових будинках. Ще на сесії міськради у червні 2016 року був прийнятий загальний обсяг фінансування. На виконкомі 31 серпня віце-мер Анатолій Орловський нагадав, що сума складає 570млн. грн. З яких у 2016 році освоєні більше 75млн грн. На 2017 рік заплановані витрати складають 127млн грн.

Анатолій ОРЛОВСЬКИЙ, заступник Одеського міського голови
Мы наполняем эту программу объектами, которые, действительно, или выполнены, или будут выполнены до конца года, что касается окраин города. 

Беручи до уваги оперативні роботи, які вже проведені в цьому році, а також почалися і поки не ввійшли в програму благоустрою окраїн міста, є необхідність суму фінансування збільшити на 146млн грн.

Олег ЕТНАРОВИЧ, депутат Одеської міської ради
Это и строительство поликлиник, детских садов и школы, и берегоукрепительные работы на Хаджибейской дамбе, и работы по прудам на Джутовой фабрике. 

Після обговорення члени виконкому міськради Одеси одностайно проголосували за винесення проекту рішення про збільшення обсягу фінансування програми по окраїнам міста на сесію ради. Зі 146 млн грн, на які зросте фінансування, 10 млн грн — очікувана субвенція з обласного бюджету і 136млн. грн з міського бюджету.

Комментарии закрыты