Зустріч Одеського міського голови з ветеранською командою одеських гандболістів відбулась напередодні Дня фізкультурника у Федерації гандболу Одеської області. Зустріч пройшла у теплій обстановці — роздивлялись фото, ділились спогадами про велике минуле одеського гандболу, коли рівно 60 років тому саме команда «СКА-Одеса» стала переможцем Першого чемпіонату з ручного м’яча в СРСР. І зараз спортсмени-ветерани відновлюють славу своїх вчителів: команда гандболістів «Одеса» показала високий рівень професіоналізму на чемпіонаті Європи з гандболу, посівши перше місце в категорії «+50». У 2018 році одеські ветерани гандболу втретє поспіль підкорили Європу! Федерація гандболу Одеської області на чолі із Сергієм Гриневецьким не тільки радує результатами ігор, вона також широко пропагує цей стрімкий вид спорту: видали книгу з історії одеського гандболу, створили сайт Федерації гандболу Одеської області, разом з містом почали проводити спартакіади з гандболу серед шкіл. Вагомий результат — вихід одеського гандболу після забуття знову на високу професійну арену.

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, голова Федерації гандболу Одеської області
В прошлом году члены ветеранской команды, а это все мастера спорта, играли и в европейских клубах, — проявили инициативу. В частности, Михаил Щукин, наш капитан, взял на себя ответственность и была организована команда ФГОО «Одесса», которая вошла в Высшую лигу и так успешно стартовала, что досрочно стала чемпионом Высшей лиги и получила путевку в Суперлигу.

Федерація вдячна меру і міськраді за підтримку розвитку гандболу в Одесі: ремонтується ДЮСШ №5, зроблений спеціалізований гандбольний майданчик у школі №27. Зараз й голова Федерації, й ветерани-гандболісти працюють над ідеєю створення Музею одеського гандболу, експозиція якого потім може ввійти у Музей спорту Одеси.

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, голова Федерації гандболу Одеської області
Мы разработали тематико-экспозиционный план Музея гандбола Одессы. Сюда входят награды, кубки, медали, грамоты, значки гандбольной тематики. У нас все гандбольные мячи есть: 50-х, 60-х, 70-х и до сегодняшнего дня. У нас здесь находятся форма двукратной олимпийской чемпионки и нашей землячки Татьяны Макарец.

Геннадій ТРУХАНОВ, Одеський міський голова
Это надо показывать, как жила молодежь, какие были интересы у молодежи, а они были светлые, чистые. Также, как и спорт. Поэтому огромное спасибо Вам за такой подход к работе.

Одеський міський голова вручив команді-переможниці Почесну грамоту міськради і подарував кожному гандболісту-ветерану спеціальну форму — з гербом Одеси, емблемою Федерації і трьома зірками — за кожну перемогу в європейських турнірах. Капітан Михайло Щукін був нагороджений Почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка». Федерація гандболу Одеської області не залишилась в боргу і подарувала Геннадію Труханову комплект своєї, переможної, форми.

Комментарии закрыты