Гандбольний клуб «Одеса» подолав другий кваліфікаційний раунд чоловічого Кубка Виклику Європейської гандбольної федерації. «Одеса» двічі впевнено обіграла британську «Олімпію». Матчі пройшли цими вихідними в новому спорткомплексі Black Sea- PSV», що вперше відчинив свої двері  для спортсменів. Так, в суботу одесити здобули перемогу над командою із Лондона із рахунком 24:9, а наступного дня матч завершився рахунком 42:17.

Сергій Гриневецький, голова Федерації гандболу Одеської області

Сегодня в нашем регионе большой спортивны праздник и нам  очень приятно, что в селе Крыжановка Одесской области ооткрывается потрясающий спортивный комплекс. Спортивный комлекс, который был постороен по инициативе  двух интересных людей Константина Недолуженко и Сергея Торшина, люди которые возглавляют команды по футзалу.            

У минулому році одеська команда вперше взяла участь у суперлізі та отримала путівку на Європейський кубок. Як зазначив Сергій Гриневецький, склад команди значно помолодшав. Так третина гравців — це ветерани,  а дві третини — молоді хлопці, які ще тільки набираються досвіду.

 Михайло Щукін,  головний тренер ФГО «Одеса»

Н это понятно, это былоо волнительно. Больше конечно это было для ребят волнительно. Ну впервые, впервые одесская команда учавствует в европейских кубках.Только вот этот состав у насм появился практически ну полтора месяца назад. Вот ребята там жалуется, это. А у нас на тренировки было 8-9 человек . Вот такакя ситуация. За месяц до начала чемпионата   

Богдан Фортак, лінійний гравець ФГО «Одеса»

Большие слова благодарности хочу выразить нашему тренерскому составу, потому что они перживали, они нас готовили , это наша первая в стреча в рамках кубка вызова. Мы сами очень переживали, готовилис к хорошей игре и надеюсь мы ее могли  показать .              

Наймолодші гравці — 2002 року народження, найстарший — 87.   Це варто ураховувати, якщо порівнювати з британською командою, більшість супротивників — старші  за віком. Окрім цього британці, приїхали у неповному складі, 6 гравців — травмовані. Про це говорить  воротар Дан Драгу,  описуючи враження від першого матчу.

Дан Драгу, воротар ГК «Олімпія

Я вважаю, що перші 20 хвилин були найбільш насиченими та цікавими. В принципі, за ці двадцять хвилин  ми показали усе, що могли й навіть не могли, оскількі багато наших гравців травмовані і вони не змогли приїхати до Лондону, не змогли приїхати і так, я вважаю, що ці 20 хвили ми грали на повну і це був добрий гандбол з нашої сторони.

Додамо, що підтримати спортсменів зібралися багато фанатів, були і вболівальники з Лондону, які підбадьорювали гравців протягом всього матчу. Окрім цього на церемонії відкриття була присутня начальник управління фізичної культури і спорту одеської облдержадміністрації Валентина Кольчак.


Валентина Кольчак,  управління фізичної культури і спорту ОДА

Сьогодні та й завжди вже мабуть більше 30 років там в Одеській області розвивається гандбол як вид спорту олімпійський. Дуже багато заходів, дуже багато людей і дітей займаються спортом на сьогодні у нас в 14 районах Одеської області є команди, які примають участь у чемпіонатах області, у сільських іграх серед дорослих спортсменів з гандболу, тому дійсно це така розвинена структура. яка сьогодні займається розвитком гандболу в Одеській області.

Додамо, що пооєдинки третього раунду відбору пройдуть 16 і 24 листопада. На цій стадії Кубка Виклику ЄГФ почне виступ маріупольський «Донбас».

 

Комментарии закрыты