БУДНІ МСМО

 В  цьому році музею сучасного мистецтва Одеси виповнилося 10 років. Всі ці роки музей прагнув зберігати і розвивати мистецтво Одеси. До ювілею була відкрита виставка, де глядачам були представленні цікаві експозиції розвитку музею на протязі цих років.  Чим живе сьогодні музей, розповів програмі його директор Семен Кантор.

СПЕЦФОНД

Одеський художній музей в партнерстві з Національним художнім музеєм України та за підтримки Українського культурного фонду з 21 вересня представляє у 6-ти залах виставку «Спецфонд. Репресоване мистецтво». Це 80 робіт із зібрання Національного музею, які були законсервовані в кінці 1930-х і протягом багатьох десятків років були приховані від публіки. Велика частина представлених робіт в Одесі експонується вперше. Репортаж зі «Спецфонду» — далі у нашій програмі.

СОЙЧИНЕ КРИЛО

В ці вересневі дні виповнюється 45 років, як режисер, педагог, актор Анатолій Іванович Падука почав свою творчу діяльність в Одесі. І майже 35 років з них присвячені вихованню молодих талантів. Останнє десятиліття Анатолій Іванович керує театральною студією в центрі дитячої творчості «Дивосвіт». Саме силами студійців була поставлена вистава за мотивами твору Івана Франка «Сойчине крило». Її показ і був присвячений ювілею творчої діяльності Анатолія Падуки.

Комментарии закрыты