Проект бюджету Одеси на 2018 рік обговорили в мерії 3 листопада. Для профільної депутатської комісії бюджет презентувала директор департаменту фінансів Світлана Бедрега. Так, в наступному році загальний фонд бюджету запланований в розмірі 6 мільярдів 244 мільйонів гривень. За словами Світлани Бедреги, в 2018 році місто за свої кошти повинно буде забезпечити додаткове навантаження в більш ніж 1 мільярд гривень. Сюди входить і утримання професійно-технічних навчальних закладів, шкіл, харчування дітей пільгових категорій, підтримка підприємства «Теплопостачання Одеси», пільги на оплату житлово-комунальних послуг та інше. Якщо говорити про два найважливіші пункти бюджету, медицину та освіту, то бюджет Одеси отримує деякі субвенцій — грошову допомогу з боку держави. Однак, як наголосила Світлана Бедрега, фінансування з Києва все одно недостатньо. Якщо галузь освіти в Одесі на 2018 рік держава буде покривати на 42%, то з медициною справи йдуть гірше. Особливо, з огляду на прийняту реформу.

Світлана Бедрега, директор департаменту фінансів ОМР

11 центров где работает 1400 человек и расходы на их функционирование в этом году были порядка 140 млн. гривен из которых 120 — зарплата. Значит, за счет того что будет окрема програма и деньги будут идти из госбюджета, будет «Національна служба здоров’я». Деньги будут идти на каждый этот центр в зависимости от количества договоров, которые они заключили с пациентами, то на это нам уменьшили расходы. Как считают расходы на уровне страны, я не могу сказать.

Поки що, якщо говорити про фінансування медицини в наступному році, департамент охорони здоров’я міськради почав свою роботу, проте договори, які регулюють фінансування галузі охорони здоров’я, як заявили в міськраді, з’являться тільки в 2018 році. Тоді в департаменті фінансів і буде відомо у скільки одеській міській раді обійдеться реформа охорони здоров’я.

Комментарии закрыты