Всесвітній клуб одеситів підбив підсумки культурного життя нашего міста минулого року та обрав найкращу за версією членів клубу. А також була названа людина 2016 року, яка зробила вагомий внесок в розвиток культури нашого міста.  Лауреатами конкурсу « Людина та подія» року за рішенням журі стали великий одеський джазовий музикант Юрій Кузнєцов та  2 –й міжнародний фестиваль «Золоті скрипки Одеси. Батьки та  діти».

Кожного року в нашому місті відбувається багато різноманітних культурних подій. Нажаль, по завершенню року все забувається, приходять нові подіїї. Всесвітній клуб одеситів вирішив розглянути основні події в області культури та обрати найкращу та назвати людину, яка була найцікавішою.

   Євген Голубовський, віце-президент ВКО

 Мы заинтересованы, чтобы этот человек и событие влияло на культурну. Жизнь одессы. чтобы это было не просто привезенное, а было связано с нашим городом и в дальнейшем помогало культурной жизни Одессы.

Існує багато подій, в яких приймає активну участь Всесвітній клуб одеситів, а також події за якими клуб спостерігає.

  Олена Павлова, директор ВКО

 последний несколько лет наш город сдела рывок в сфере кульуры. Туризма. Безусловно это заслуга одесситов, планка, которую они постоянно поднимают.это тот стимул делать все лучше.потому что наш город этого достоин.

Коли президентська рада клубу одеситів працювала над концепцією цього конкурсу «Людина та подія року», було багато дискусій, розповідає політик, меценат Сергій Гринівецький .

 Сергій Гринівецький, політик, член президентскої ради ВКО

я вам должен сказать, что присутсвовал на разных советах, но последнее заседание президентского совета  такой бурной и квалифицированной дискуссии я не слышал. Что значит, когда в составе совета профессионалы своего дела.

Одностайно членами жюри було прийнято рішення обрати людиною 2016 року прекрасного джазового музиканта, одесита з великої літери , якого нажаль вже немає серед нас, Юрія Кузнєцова.

Наталя Ертнова, вдова Юрія Кузнєцова

действительно его записи хранятся в конрегес библиотеке в Вашингтоне, он входит в энциклопедии.фестиваль продолжаем. Учреждена премия для юных исполнителей, которые будут участвовать и в ввашем конкурсе.

Серед яскравих подій минулого року: літературного і кінофестивалів, фестивля німи ночи та сучасного мистецтва переможцем першого конкурсу став другий міжнародний фестиваль «Золоті скрипки Одеси. Батьки та діти». Лауреатів нагородить особисто президент всесвітного клубу одеситів Михайло Жванецький, який прибуде до Одеси в березні. А до цього часу творча група на чолі зі скульптором Михайлом Ревою розробляє призову.статуетку та логотип конкурсу «Людина та подія року».

 

Комментарии закрыты