З Одеси до Праги — за дві години і п’ять хвилин. Чеські авіалінії відновлюють польоти на літній сезон. З 27 квітня тричі на тиждень з Одеси до Праги і в зворотному напрямку курсуватиме комфортабельний аеробус А319 місткістю 144 місця. З урахуванням зборів найдешевші квитки в одну сторону з Одеси в Прагу коштуватимуть 2 275 грн, в обидва кінці — 4 552 грн.

Представники Чеських авіаліній називають відновлення рейсів з Одесою гордістю, а директор Міжнародного аеропорту Одеса запевнив — подія значима не тільки для нашого міста, але й для України в цілому.

Виталий Портянко, директор ООО Международный аэропорт Одесса

Значимость и узнаваемость «Чешских авиалиний» на рынке довольно высока. Я уверен, что данный продукт с поддержкой нашего рынка станет успешным и мы совместно сможем увеличить частоты с трех и довести их до ежедневных.

Через деякий час після кризи Одеса знову стає значущим і затребуваним туристичним центром. Завдяки своєму розташуванню на березі Чорного моря, унікальній атмосфері, розвитку і модернізації, це місто сьогодні може багато запропонувати не тільки чеським туристам але і туристам із західної і східної Європи, — впевнений комерційний директор «Чеських авіаліній» Ян Тот. Більше того, за його словами, рейси Одеси — Прага стикуються з рядом інших маршрутів компанії в країни Європи.

Ян Тот, коммерческий директор авиакомпании Czech Airlines

Мы приходим с новой моделью. вылет из Одессы будут рано утром. по вторникам и четвергам в 5 утра, в воскресенье чуть позже — в 7 утра, но пассажир уже в Праге в 6.10 по уторникам, четвергам, и 8.45 — в воскресенье. И, прежде всего, по вторника, четвергам сразу получается отличные стыковки (время ожидания не больше6 60минут) со всей нашей западной Европой. Все направления в Германию, Париж, Амстердам, Брюссель и все другие направления очень хорошо стыкуются сразу. пассажир из Одессы в 9 утра может быть уже в Амстердаме, Брюсселе, Париже и так далее.

Комерційний директор авіакомпанії  «Чеські авіалінії» не розкриває подробиць, але подробиць, але каже, що на перших рейсах вже заповнені більше ніж 100 місць. Так що рейс – дійсно довгоочікуваний!

Комментарии закрыты