У минулому році пройшов перший міжнародний степовий фестиваль в Україні, після якого американські майстри нанесли нашу країну на степову карту світу. І цього року добрі традиції продовжуються. Так Odessa Tap Festival пройде 23-27 серпня, і в ньому візьмуть участь близько 60 учасників.

Олександр Останін, директор фестивалю

Если в прошлом году у нас, например, было гостей-участников — 3 участника из других стран, то в этом году уже около 30 участников из других стран. Больше 10 стран зарегистрировано на фестиваль. Поэтому мы растем — нас становится больше. Нами интересуются и, действительно, мы хотим, чтобы этот фестиваль становился ежегодным и чтобы он становился все больше, и больше, и больше.

Крім майстер-класів, які щодня будуть проводити майстри з Америки, Швейцарії та Іспанії, та вечорів змагань, у рамках фестивалю відбудеться вкрай важливий для нашої країни захід, який багато в чому визначить її танцювальне майбутнє.

Олександр Останін, директор фестивалю

В субботу впервые в рамках нашего фестиваля пройдет официальный Национальный чемпионат. Будет Чемпионат Украины по степу, по результату которого мы будем собирать сборную Украины, которая будет представлять свою страну на чемпионатах Европы и мира в 2017 году.

Так кожен одесит та гість міста зможе відвідати степовий фестиваль і насолодитися енергією учасників заходу та визнаних світових майстрів.

Комментарии закрыты