Пам’ятник Олександру Дерибасу

На 2-му Християнському кладовищі відбулось урочисте відкриття  пам’ятнику Олександру Дерибасу, історику, краєзнавцю, автору історичних нарисів та спогадів «Стара Одеса», онуку засновника нашого міста. Завдяки одеситам, небайдужим до історії рідного міста, зберігається пам’ять про людей, які жили, творили і залишили слід в історії  Південної Пальміри.

Краєзнавець Інна Арутюнова

Одеситка, краєзнавець Інна Василівна Арутюнова майже 20 років самостійно доглядала за могилою Олександра Дерибаса. На свою скромну зарплату наукового співробітника вона поставила на майже покинутому похованні могильну плиту і гранітну табличку з його ім’ям. Усі ці роки Інна Арутюнова намагалася знайти підтримку у різних фондів і управлінь, щоб поставити пам’ятник , гідний пам’яті легендарного одеського краєзнавця. І ось стараннями небайдужих до історії свого міста одеситів пам’ятник Олександру Дерибасу було встановлено., Історик, краєзнавець Інна Василівна Арутюнова  завітала в студію Культурної палітри.

 Книга професора Добролюбського

У всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація нової книги одеського історика, краєзнавця , професора Андрія Добролюбського «Імя Дрока». У книзі висвітлюються історико-культурні обставини виникнення на місці нинішньої Одеси на початку XIV ст. двох якірних стоянок Джинестра і Флорделис. Видання побачило світ до ювілею автора.

Комментарии закрыты