Щорічно, у третю суботу травня в Україні відзначається День науки. З цієї нагоди 24 травня в одеському Будинку вчених відбулись урочисті заходи, в яких взяли участь науковці міста та представники влади.

Все, що ми маємо сьогодні, ми маємо завдяки науці; завдяки невпинній праці її прихильників. А тому 24 травня під час заходів, приурочених до Дня науки, перш за все, були згадані ті видатні українці, що зробили неоціненний внесок у життя всього світу.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Українці і наука — це взагалі поняття нероздільні. В 1931 році киянин Ігор Сікорський винайшов перший в світі гелікоптер. Уродженець Житомиру Сергій Корольов — завдяки йому  перший в світі чоловік опинився в космосі. Наш з вами земляк Георгій Гамов став людиною, яка увійшла в світ як теоретик великого вибуху і запровадження генетичного коду.

І сьогодні українські вчені не здають позиції, не зупиняються ані на мить, залишаючись відданими науці навіть в такий непростий для нашої країни час.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Спасибо за то, что остаетесь в наше сложное время патриотами науки. Спасибо вам большое. Я скажу, что посмотрев, в каких условиях вы остаетесь преданными своим направлениям — каждый своему направлению, сколько вам хватает действительно благородства — вот такое слово, очень правильное — благородства оставаться всё-таки на позициях науки в разработке различных проектов.

Крім іншого, у Будинку вчених відбулось урочисте вручення нагород діячам науки, без яких сьогодні навряд чи можна уявити розвиток всіх галузей нашого життя.

Анатолій Урбанський, голова Одеської облради

Вы являетесь творческой элитой нашей страны. Без тесного взаимодействия с наукой невозможна эффективная экономика, невозможна эффективная политика.

Під час свого виступу на урочистому заході Одеський міський голова наголосив на тому, що одеська влада завжди буде взаємодіяти з науковцями міста, аби всі проекти, всі роботи, що проводитимуться в місті, мали наукове підґрунтя.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Научные исследования должны лежать в основе всего. И я от лица Городского совета, от себя лично хочу сказать, что вы можете рассчитывать на полное взаимодействие. Что в своих действиях и поступках Одесский городской совет и я лично будем опираться на вас — патриотов науки. И это не громкие слова.

День науки — це не лише професійне свято працівників певної галузі. Це свято майбутнього, свято невпинного руху вперед, свято розвитку людства, в якому рівноцінну частину займають українські діячі.

Комментарии закрыты