В Одесі 4 грудня сталася пожежа на перехресті вулиць Троїцької та Пушкінської. Загорівся навчальний корпус коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Полум’я охопило будівлю з третього по шостий поверх. Причину загоряння на даний момент не встановили. Всі студенти і викладачі, були евакуйовані. Площа пожежі склала 4 тисячі квадратних метрів.

 Ольга Сафронова, речниця ГУ ДСНС в Одеській області

 

«Наразі в наслідок пожежі на Троїцькій 25 загинула жінка 33- річна, співробітниця даного коледжу та травмовано 14 осіб, 6 з яких це співробітники ДСНС, всі травмовані знаходяться в лікарнях міста Одеси, їм надається медична допомога.  Від ДСНС залучено 18 одиниць техніки та 70 чоловік особового складу»

 Згодом кількість рятувлаьників, що працювали на місці пожежі, зросла до 120. Залучили 20 одиниць техніки. А в лікарнях перебуває 21 людина, серед них дев’ять  неповнолітніх и п’ятеро пожежників. Постраждалих госпіталізували в міські лікарні №1, 9 та 11, а також в обласну дитячу лікарню. За словами очевидців, рятуючись від полум’я, деякі учні стрибали на припарковані машини з п’ятого поверху.

Віолета Волчанова, студентка коледжу

 

«Звонили, обзванивали студенты своих друзей, знакомых, некоторые даже не знали о том, что пожар был. Есть группа, некоторые группы сидели и ждали преподавателей или сидели уже с преподавателями. Уже в течении 15 минут как шел пожар просто сигнализация не сработала и никто ничего не знал о том что пожар и с четвертого, пятого этажа, с тертьего, четвертого и пятого этажа выпрыгивали студенты, есть даже видео  как они стояли на окнах, чтобы не дышать угарным газом»

 Олександра Романова, співробітниця будівлі

 

«Окна трескают, крики, на улицу вышли посмотреть, увидели пламя, дым. Пожарных на тот момент уже вызвали, то есть где-то были на подходе, на подъезде.  Не понятно, что там произошло, никто ничего не знает, все произошло очень быстро, сами ждем каких-то хотя бы новостей, что происходит, потому что переживаем много знакомых работали на Пушкинской»

Виконавчий комітет Одеської міської ради в середу, 4 грудня, почався з півторагодинним запізненням через пожежу, куди виїжджав мер Геннадій Труханов.

ТИТР: Геннадій Труханов, Одеський міський голова

 

«По причинам пожара пока еще рано говорить и никто об этом сказать не может. Пообщавшись там с родителями, которые ищут своих детей, переживали, говорили что там не было отопления. Ну будем все выяснять, почему не было отопления, кто за это должен был отвечать и вообще причины пожара.»

Будівля побудована в 1914 році і відома як прибутковий будинок Асвадурова. Зараз в ньому розміщуються декілька фірм, одеська філія інституту археології НАН України, інститут морської біології, а також коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

 

 

Комментарии закрыты