День незалежності — те свято, яке безумовно знаходить великий відгук в серцях всіх одеситів. 24 серпня розпочалось церемонією покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровочу Шевченку. Більш детально, далі в нашому сюжеті.

24 серпня на честь свята Дня Незалежності України в Одесі на вулиці Маразліївській пройшло урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. У церемонії взяли участь депутати міської та обласної рад, представники силових структур, священнослужителі різних конфесій, а також представники діаспор.

Відсвяткувати День незалежності прийшли як ті, хто народився вже у вільній, незалежній Україні, так і ті, хто довгі роки свого життя чекав на це.

Галина Чеканович, мешканка міста

Я прийшла сьогодні сюди, тому що День Незалежності, звичайно ініціатором і отою клітинкою найменшою незалежності був наш поет Тарас Шевченко і і кожен рік ми тут зустрічаємось і скільки буде ще сил будемо і надалі приходити до Тараса Шевченка , вшановувати і його і як ініціатора Незалежності України , бо незалежність від поневолення іншими країнами — це найбільше що могли досягти українці в своєму житті.

 Ніна Напрасная, мешканка міста

Я радуюсь, что сегодняшнее поколение имеет детство , имеет возможность жить, радоваться, заниматься спортом , культурой , у нас этого не было .

 Галина Чеканович, мешканка міста

Патріотична і в такому ж длусі патріотичному виховувала своїх студентів і завжди говорила їм, a тут у нас в аудиторії: молдовани, гагаузі, болгари, , українці, росіяни. я ім говорила- рідну знай, державну знай і хоч одну іноземну знай, тоді ти цивілізована людина , отак ми виховували в дусі патріотизму , в всеукраїнській духовності наших студентів.

Біруте, туристка, громадянка Литви

Это очень важный день для каждого человека страны. Я не знаю политической ситуации в Украине, какие разборки , но Независимость для меня — это свобода, и наверняка каждому человеку очень важно быть свободным и быть независимым .

Державне свято відзначають щорічно з 1992 року в честь прийняття Верховною Радою УРСР постанови і Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення української держави.

Комментарии закрыты