Департамент міського господарства координує  всі комунальні служби і підприємства, що забезпечують життєдіяльність міста. Так, на забезпечення теплових мереж у 2017 році було виділено 375 мільйонів гривень. Про це 22 березня повідомив директор департаменту міського господарства Олександр Козловський, звітуючи за виконану роботу в 2017 році. Олександр Козловський додав, що минулого року департамент провів ремонт в 321 житловому будинку (за рахунок бюджету розвитку). Це 65 відремонтованих покрівель, 30 відремонтованих інженерних мереж, а також заміна віконних блоків в 35 будинках.

 

Олександр Козловський, директор департаменту міського господарства ОМР

 

По программе енергоефективноскти біли утверждені расході 108,6 млн  за счёт этих среств была проведена реконструкция тепловых сетей . На 10 обектах и установлено 345 приборов учёта тепловой енергии.

 

За програмою допомоги ОСББ було освоєно 35 мільйонів гривень для ремонту житлового фонду (на 273 об’єктах були відремонтовані інженерні мережі, на 80 — мережі електропостачання). Майже 260 мільйонів гривень пішло на модернізацію 123 ліфтів, на заміну 400 і диспетчеризацію 310 ліфтів.

 

Ну по лифтам хотелось бы отметить наша программа программа расчитана  с 16 – по 20 гг фактически если будет сохраняться такой темп как  в прошлом году то при  полном  получении средств  на кап.ремонт по лифтовому хозяйству мы сможем закончить эту программу в 19 году .

 

Гарні показники у КП «Міськзелентрест» — в минулому році була проведена робота з санітарної обрізки та омолодження  4 000 дерев Висаджено 24 000 одиниць троянд, висаджені квіти на площі в 20 000 кв м. 15 г газону  , це приблизно10 футбольних полей . Висаджено 907деревьев і +1069 кущів. Свій внесок у благоустрій міста внесло кп Одесміськсвітло

 

Олександр Козловський, директор департаменту міського господарства ОМР

 

 

Были выполнены работы по текущему содержанию енергосетей внешнего освещения на общую сумму  15 млн 774 грн в эту сумму вошло текущее содержание 45 000 ед.светоточек 170 км сетей внешего освещения ,115 км електроснабжения ,81 трансформаторная подстанция и распредилительных пункта .

 

 

Головне завдання комунальних підприємств забезпечити життєдіяльність міста. Чим кожен день і займаються всі підрозділи департаменту. Не дивлячись на примхи погоди, відомство веде тотальний контроль за роботою керівників організацій, ЖКХ  всіх районів щоб жителі міста і гості південної  Пальміри відчували себе комфортно .

 

 

Олександр Козловський, директор департаменту міського господарства ОМР

 

«Наша задача и задача коммунальных предприятий обеспечить жизнедеятельность города для того, что как граждане города, так и приезжающие к нас могли пользоваться всей городской инфраструктурой, невзирая на то, какие погодные условия или климатические, нестандартные ситуации у нас возникают».

 

 

 

 

 

 

Комментарии закрыты