В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей з 1-го по 10 червня вперше в Україні відкрився фестиваль «Діти в музеї» . Урочистості відбулись в патіо музею західного та східного мистецтва. Концерт дитячих колективів міста, дефіле в історичних костюмах, і унікальна виставка арт-проекту «Картина». Це чудові дитячі фотопортрети, які відтворюють шедеври світового живопису. Що ще буде відбуватися протягом 10 днів фестивалю «Діти в музеї» -далі в сюжеті.

Вперше в Україні в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей в Одесі відкрився мультібрендовий європейський фестиваль «Діти в музеї». Його унікальність в тому, що діти не тільки можуть дивитися на картини, але й танцювати з ними, шукати на картинах квіти, складати шифрограми, клеїти, малювати, проходити квести.  Всі заходи проходять з 1-го по 10-е червня в музеї західного та східного мистецтва. До проекту організатори долучили майстрів високого класу в різних напрямках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

 Оксана Маслова, сокуратор проекту «Діти в музеї»

 у нас будет лаборатория импровизации. Дети будут слушать о картине, потом танцевать о картине, потом рисовать о своих впечатлениях. Получит эмоции от искусства.

Кожен з 10 днів фестивалю – це досить насичена неповторна програма. Частина заходів проходитиме в залах музею західного та східного мистецтва,  частина в патіо. В живопісному дворику музею з 1-го червня розміщена унікальна виставка арт-проекту «Картина». Це  чудові дитячі фотопортрети, які відтворюють шедеври світового живопису. Головна ідея проекту — залучити сучасних дітей до світу мистецтва, говорить його автор, керівник проекту Play-fasion Інна Гузенко.

 Інна Гузенко, керівник проекту Playfasion

 проектКартина – это воссоздание с помощью фото картин известных художников. В проекте участвуют только дети. Есть дети в оригинале. Есть несколько работ, где дамы, принцессы взрослые, но мы воссоздавали с детьми.

Інна Гузенко та її команда стилістів  підбирали моделей, декор, елементи дизайну одягу та зачіски, локації для зйомок. Це дуже кропітка робота, але результат вражає вишуканістю стилю.   Найменшій учасниці проекту — Софії, всього чотири роки, а самі старші учасниці вже скоро отримають паспорт. Всього– майже 30 робіт. Тут і сучасна Альонушка, і інфанти, і навіть Дівчина з перлинною сережкою.

Оксана Маслова, сокуратор проекту «Діти в музеї»

2.50- 3.20 будут детям об’яснять, что такое цвіті, и как сделать шифрограмму. На бали ходили с батоньерками. Каждій цветок имеет свое значение. Соберут живие букети. будет бал. Создание бальніх орденов. Дети будут делать свою собственную брошь

Олена Філіпова, колекціонер ляльок та іграшок

0.29- 0.52 мы будем представлять интересную лекцию истории кукол. О чем мечтали принцессы, во что играли, чем занимались на досуге. И поговорим о том, может они есть среди нас и как сними Велику різнобарвну программу фестивалю «Діти в музеї» відкрили виступи дитячих колективів міста та дефіле в історичних костюмах.

В зонах дитячої творчості можна було малювати. А фотозона не обмежувалась тільки банером фестивалю.  Вона поширилась на увесь патіо, який прикрашають чудові фотороботи оригінального арт-проекту «Картина.

 

 

Комментарии закрыты