16-го грудня, напередодні святкувань з нагоди дня святого Миколая, в Одеській єпархії Української Православної Церкви відбулись яскраві заходи для дітей з сімей біженців зі Сходу України та з багатодітних одеських сімей. У Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі малих прихожан та їх батьків привітав правлячий архієрей єпархії Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльский Агафангел. Владика підкреслив, що сьогодні всі зібралися тут, щоб подарувати частинку свого серця дітям. Святитель Миколай — великий подвижник благочестя, образ святості, милосердя і любові до кожної людини, незалежно від її віку та соціального стану. Він в житті своєму завжди йшов назустріч тим, хто потребував його допомоги. Таким він залишається і до цього дня, чуючи наші молитовні прохання.

АГАФАНГЕЛ, митрополит Одеський і Ізмаїльський
Каждый из нас есть образ и подобие Божие, все мы братья во Христе. А святитель Христов Николай является нашим помощником, молитвенником, святителем добрым, который всегда приходит и приносит добрые вести и дарует свою святительскую любовь.

У сьогоднішні непрості дні любов і турбота, як ніколи, важливі і цінні. Особливого ж підходу і уваги потребують діти — наше майбутнє. Щоб подарувати радість дітворі святковий захід був організований спільними стараннями кількох єпархіальних відділів: Відділом з благодійності і соціального служіння, Відділом релігійної освіти і катехизації, Відділом у справах молоді. Протягом урочистого та веселого дійства хлопчики й дівчатка побували на казковій ляльковій виставі, гралися з аніматорами, співали, танцювали, куштували смачну святкову трапезу. Раділи життю і улюбленому всіма дітьми святу Миколая.

Митрополит Агафангел особисто вручив кожному з маленьких гостей обителі святковий подарунок. Також за побажаннями дітей Владика сфотографувався з ними на пам’ять. Хочеться підкреслити, що в Одеській єпархії вже стало доброю традицією на честь святого Миколая дарувати дітям, особливо з незахищених верств населення, — справжнє дивовижне і веселе свято.

Комментарии закрыты