Клініка Святої Катерини вже вп’яте бере участь в благодійному проекті «Тижні добрих справ». Цьогоріч проект триває з 15 квітня по 10 червня. В його рамках одесити можуть отримати професійну первинну медичну консультацію сімейного лікаря. А також рекомендації щодо способу життя та лікування. Організатори проекту зазначають: саме Клініка Святої Катерини є їх особистим гарантом здоров’я.

Євген Хоржевський, голова оргкомітету «Тижні добрих справ»

Клиника Святой Екатерины сегодня является одним из… Не принято в проекте говорить ключевые партнеры, нет ключевых партнеров, у нас все равны. Но Клиника Святой Екатерины, она знаете… Все входят в нашу семью — и она занимает позицию здравоохранения в нашей семье. Потому что клиника активно принимает участие в проекте и бесплатно проводит консультации, выезжает на любые мероприятия. Даже если там есть скорая от города. То есть клиника все равно приезжает, чтобы помочь, не допустить каких-то непонятных ситуаций, и чтобы было для всех круто и классно.

Клініка Святої Катерини ще раз нагадує: профілактика захворювань, зміцнення здоров’я та своєчасне звернення до спеціаліста є запорукою здоров’я. І незалежно від віку чи самопочуття, один раз на рік слід проходити профілактичний огляд. Спеціалісти з Клініки Святої Катерини закликають кожного започаткувати таку здорову традицію. Адже робити добрі справи з міцним здоров’ям — набагато легше.

Комментарии закрыты