Джейн Констанс народилася сліпою в 2000 році в Маврикії, в Східній Африці. Однак вже з самого раннього дитинства батьки почали розвивати її здібності. Дівчинка почала захоплюватися співом в п’ять років, а в сім — вже грою на піаніно. Далі, Джейн Констанс продовжила своє навчання в Королівській музичній школі в Лондоні.

Юний талант розвивався дуже швидко. В 2015 році Джейн перемогла у французькому телевізійному конкурсі молодих вокалістів «Голос. Діти», а через рік випустила свій перший альбом який отримав зворушливу назву — «Твоїми очима». Як каже сама Джейн: «В житті найголовніше — це посмішка». Перш за все Джейн, не тільки талановита співачка, але і сильна дівчина, яка показує всьому світу — реалізувати мрію може кожен. Навіть прийшовши на всесвітньо відомий конкурс «Голос», дівчинка заявила щоб її судили виключно по її голосу і ні за чим іншим.

26 вересня Джейн Констанс була удостоєна почесного звання «Артист за мир» від організації ЮНЕСКО в знак визнання її прихильності просуванню прав людей з обмеженими можливостями, діяльності по розширенню їх прав в соціумі, а також її прихильність ідеалам ЮНЕСКО.

Як «Артист ЮНЕСКО за мир» виконавиця буде сприяти Організації в діяльності щодо соціальної інтеграції людей з обмеженими можливостями. Варто відзначити, що «Артисти ЮНЕСКО за мир» — це всесвітньо визнані діячі мистецтв, які поставили свій вплив, популярність і авторитет на службу програмами ЮНЕСКО. Співпрацюючи з ЮНЕСКО, вони допомагають привернути увагу широкої громадськості до основних питань розвитку, а також інформувати громадськість про діяльність Організації в даній сфері.

Як сказав Антуан де Сент-Екзюпері: «Добре бачить тільки серце. Головного очима не побачиш». Голос і пісні Джейн — це те що відчувають в першу чергу серця людей по всьому світу. Голос змушує їх розуміти Джейн і дізнаватися про сильну людину, яка, як ніхто інший бореться за свою мрію і за права особливих людей по всьому світу.

Комментарии закрыты