Йому 35 років – він всесвітньо відомий мотиваційний тренер, письменник, пастор, батько 4 дітей. Сьогодні Нік Вуйчич — приклад людини, яка має насичене життя, на перший погляд не маючи жодної можливості для цього. За останні роки, чоловік побував у майже 70 (сімдесяти) країнах, бачився з десятками президентів, його аудиторія сягнула 9 мільйонів. 30 жовтня ця неймовірна людина, вперше відвідала Одесу.

Нік Вуйчич, мотиваційний тренер

Ми повинні надихнути один одного і зрозуміти, що цей чоловік — він не має рук і ніг. Я не бачив майбутнього навіть для себе. В мене були батьки, котрі мене любили. Але держава ніколи не могла виконати усі мої потреби. І це дуже легко — завжди звинувачувати когось в тому, що щось відбувається у моїй країні. Моє послання звучить так: зроби те найкраще, що можеш саме ти.

Колись Нік не здався і обрав повноцінне життя. Тепер він їздить по світу і мотивує людей. Але, багато його шанувальників, котрі прийшли на виступ в Одесі – вже самі є прикладом. Ганна і Максим доказують те, що кохання існує і на інвалідних візках. Вони познайомились в Інтернеті 4 роки тому, чоловік незважаючи ні на що, переїхав заради Ганни з Росії до Одеси.

Максим

Ник Вуйчич – очень необычная личность. Очень сильная и нам с Аней захотелось послушать что он вообще несет людям. Лично у меня стимул – какая-то внутренняя собственная энергия. Ну и плюс, конечно же, меня вдохновляет моя супруга, Анна. 

Люди йдуть на виступ Вуйчича цілими сім’ями, з дітьми, спираючись на палку, або близьку людину. Квитки були розпродані за декілька тижнів, а півтори тисячі осіб з пільгових категорій змогли відвідати подію безкоштовно.

Герман

Во-первых, стимул к жизни – это самореализация. Мне кажется, любой человек, не только с ограниченными возможностями, но и просто человек всегда стремится к лучшему, к вершинам каким-то. Поэтому, и он мне как бы помогает, для саморазвития. 

Діана

Я читала его книгу «Жизнь без границ», меня вообще он очень смотривировал, у меня вообще девиз по жизни – двигаться вперед и не сдаваться. Поэтому так, я на позитиве всегда. Я не могу без движения вообще, я занимаюсь спортом, я живу на позитиве, это прекрасно, и меня ничего не ограничивает. 

Олена

Ой, у меня времени нет, чтобы падать духом, я постоянно занимаюсь, рисую. Знаешь, у меня даже времени нет, чтобы поспать. Творчество, художество, писать люблю о жизни. Прожитой своей жизни. Потом, иногда даю людям читать, они читают. 

Дивитись на обмеження чи все-таки розвивати щось своє – так звучить посил Ніка Вуйчича до Одеси. Здається, що він розмовляє з кожним в залі: весь простір заповнений тисячами людей, його слухають на сходинках, на підлозі і за допомогою сурдоперекладачів.

Нік Вуйчич, мотиваційний тренер

-You know, when you look at joy!

-Знаешь, когда ты смотришь на радость

-It’s a little bit different of happiness

-Радость отличается от простого счастья

When you look at motivation

-Когда ты смотришь на мотивацию

It’s different from inspiration

-Она отличается от вдохновения

Sometimes…иногда…youre motivated…ты мотивирован

Sometimes youre not motivated…а иногда не мотивирован

But it’s a key moment in our life, when we become inspired

-Но существуют ключевые моменты в твоей жизни, когда ты получаешь вдохновение 

Нік сказав, що настільки вірить у мрію, що до сих пір тримає у своїй шафі пару черевиків — про всяк випадок і в надії, що вони йому знадобляться. Cам він називає себе «маленька людина з великим серцем». Але серця цього достатньо, аби давати надію мільйонам, усім тим, хто пережив важкі часи, але так само, як і Нік Вуйчич, знайшов сили жити щасливо.

Комментарии закрыты