Проблема антисанітарного стану сміттєвих контейнерів стосується всієї України – і зокрема такого розвинутого та туристичного міста, як Одеса. Особливо гостро це питання постає у літній період. Саме для подолання цієї проблеми та покращення інфраструктури міста та його привабливості для туристів, у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» було презентовано проект «Підземні смыттєві контейнери». Одеса може стати першим містом в Україні, що використовує таку систему. А значить, поставити тренд благоустрою міст в масштабах всієї країни.

Олександр Безугленко, соавтор проекту

Проект с установкой комплектов подземных контейнеров и приемных камер предполагает установку в скверах и парках города. Также это будут музеи, которые являются достопримечательностями города. Одно из преимуществ — долговечность. Поскольку контейнеры будут находиться под землей, то повреждения исключены.

Взагалі підземні мусорні контейнери — це розповсюджена практика багатьох європейських країн, звідки автори проекту і планують замовляти все необхідне устаткування. Щодо реалізації проекту «Підземні сміттєві контейнери», то вона потребує 4 700 250 гривень.

Комментарии закрыты