ФОТОТОГРАФ ОЛЕКСАНДР ЯКІМЧУК

Закоханий у своє місто фотограф Олександр Якімчук відбиває життя старої Одеси, передає її неповторний світ. Одеса очима майстра — це не лише архітектура, промені сонця на старих стінах, випрана білизна на мотузку, світанкові пейзажі, штормове море, кораблі. З особливою любов’ю художник відображує людей, як в жанрових сценах, так і в портретах. У фотороботах Олександра багато емоцій, настрою. В цьому році фотограф відкрив новий проект, в якому головні герої – звичайні одесити. Вони розповідають про своє бачення краси, а Олександр їх фотографує.

ДО 115-РІЧЧЯ СВІТОВОЇ ПРЕМ’ЄРИ

17 лютого виповнилося 115 років від дня світової прем’єри опери Джакомо Пуччіні «Мадам Батерфляй». Саме в цей день в Одеській опері відбулась вистава. За диригентським пультом був запрошений  диригент Ярослав Шемет. Ми поспілкувалися з диригентом до репетиції опери.

ПРИСВЯЧЕННЯ БЛОКУ

17 лютого до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти, в Золотій залі Одеського літературного музею відбувся музично-літературний концерт «Благословляю все, що було»…, присвячений поезії класика літератури XX століття Олександра Блока.

Комментарии закрыты