ВИБОРИ РЕКТОРА

Вибори ректора — важлива подія для кожного навчального закладу. Для Одеської національної музичної академії імені Нежданової — важлива у квадраті. Зовсім недавно тут відбувся корупційний скандал, колишній ректор Олександр Сокол подав у підставку, викладачі і студенти розповіли про чисельні порушення, котрі роками творились в Академії. Вибори цього року вирішили провести надзвичайно прозорими та присікти будь-які порушення. Як обирали майбутнє творчого колективу закладу — дізнавались Марія Варна та Дмитро Халиків.

ЕСКІЗ НОВОГО ЛІТНЬОГО ТЕАТРУ

Зараз ще до однієї непростої для нашого міста теми- майбутнього Літнього театру. Нагадаємо, Літній театр в Міському саду опинився в епіцентрі скандалу восени минулого року, коли до громадськості дійшли опубліковані задовго до цього новини про плани будувати тут торгово-розважальний центр. Після того, як скандал набрав оберти, забудовники заявили про відмову від своїх намірів. Це, втім, не перешкодило активістам провести акцію протесту проти планів забудувати Літній театр, яка завершилась масштабною колотнечею з поліцією. Зараз Літній театр знову є частиною міського саду: експертна рада Міністерства культури включила Літній театр в історичні межі міського саду, який  входить в Державний реєстр пам’ятників України, а, це означає, що тепер під охорону держави потрапляє і Літній театр. До нас у студію завітав відомий шоу-мен, підприємець Дмитро Шпинарьв, який пропонує для обговорення ескіз нового Літнього театру.

ЗЕМЛЯ БІЛЯЇВСЬКА

 В рамках обласного проекту “Історія краю в музейних експозиціях» у Виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею відкрилась виставка, на якій представлено матеріали музеїв Біляївського району, що дають змогу більш глибоко ознайомитися з історією краю: минувшиною і сьогоденням.

Комментарии закрыты