BLACK SEA MUSIC FEST

Яскраві подій в музичному житті міста  чекають нас на початку осені – 5-й міжнародний фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в одеській опері» та 6-й також міжнародний музичний фестиваль «Black Sea Music Fest» в філармонії. Народний артист України , диригент та художній керівник Національного Одеського філармонійного оркестру Хобарт Ерл розповів Культурній палітрі про програму «Black Sea Music Festа».

НОВА ЕКСПОЗИЦІЯ

Музей сучасного мистецтва Одеси представив нову експозицію своєї колекції. У фонді музею зберігаються твори одеських художників з середини 20 століття до сьогодення, які належать до різних напрямків та рухів неофіційного мистецтва нашого міста. Нова експозиція побудована за принципами, які суттєво відрізняються від традиційних типів музейних виставок. Це продовження експерименту, започаткованого два роки тому. Як музейники поєднали різні школи, стилі та напрямки, в нашому сюжеті.

ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН

В цьому році 5-й міжнародний фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в одеській опері»  відбудеться з 30 серпня по 15 вересня. Дев’ять вечорів прекрасної музики: прем’єри, мистецькі відкриття, чудові зустрічі готує 5- фестиваль. Про його програму журналістам розповіли організатори цього масштабного музично-театрального форуму.

Комментарии закрыты