«ТУРАНДОТ»

17 лютого Одеський оперний театр дав оперу італійського композитора Джакомо Пучіні «Тарандот» в режисерській версії Станіслава Гаудасинського під керівництвом диригента Большого театру Республіки Беларусь Вячеслава Чернухо- Волича. Показ опери був приурочений до ювілею народного артиста України Василя Навроцького. До студії ми запросили ювіляра.

 ФЕЕРИЯ БАЛЕТА

до Дня Закоханих, 14 лютого на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету відбувся концерт «Феєрія балету». Програма об’єднала номери класичного і сучасного балетного репертуару: фрагменти класичних балетів у постановці великих майстрів минулого і роботи сучасних хореографів. Більшість з представлених номерів і композицій вперше виконувались на одеській сцені.

КАЛЕДОСКОП

В музеї західного та східного мистецтва відкрилась виставка декоративно-прикладного мистецтва секції «Золотий платан». В експозиції представлені роботи в області художньої кераміки, художнього скла, текстилю, вироби з металу дивовижних форм, художній розпис та обробка дерева. Виставка має назву «Калейдоскоп» і буде відкрита до 28 лютого.  Наша знімальна група вже мала можливість зануритись у світ творчої фантазії.

Комментарии закрыты